www.sudzibas.lv Hansalink -STEIDZAMI darbs Griekija/Kipra

Hansalink -STEIDZAMI - darbs Griekija/Kipra

Labdien,

šobrīt aģentūrā Hansalink http://www.hansalink.info/ (Aspazijas bulvāris 32) ļoi akīvi tiek piedāvāts darbs Grieķijā un Kiprā - vai kāds reāli ir braucis un varētu atsaukties ar savu pieredzi?

Pirms braukšanas ļoti vēlētos uzzināt par izmaksām un atieksmi šajā sezonas darbā! Te vai e.pasts: [slēpt]@inbox.lv

Paldies!

D ds 01.04.2014

KRĀPNIEKU KANTORIS!!!
darbs Griekija/Kipra

Nebrauciet stradat caur Hansalink uz Grieķiju, sola ka alga bus gandriz 1000 eiro menesi bet beigas saņem tikai 400 eiro plus no tas naudas grieķi atvelk naudu par bileti kuru vini itkā apmaksā. baro sudigi to kas paliek pari no turistu brokastim, pusdienam un vakarinam.Nekadu dzeramnaudu neredzesiet ta visa iet grieķu stradniekiem jus busiet tikai letai darbaspeks kas daris visus netirakos darbus! Man bija pieredze PALDIES

M Mellija 01.04.2014

Paldies par atbildi! Vai bija kāda konkrēta vieta uz kuru devāties un kurā gadā?