HANASABANKA, UNIBANKA, PAREX BANKA

Sveicinati, Darba mekletaji!Ja gribat sev problemas- IZVELATIES STRADAT HANSABANKA!!!Nebeidzamas kleintu konsultantu atlases akcijas Hansabanka ir IKDIENA, protams, darbinieki tur ilgi nenoturas NECILVECIGO DARABA APSATKLU DEL, UN ZEMAS ALGAS DEL, KAS SASTADA 300LS/MENESI UN DARBS IR KATRU DIENU NO 9-17:00, IZNEMOT SESTDIENAS UN SVETDIENAS.

R

M marta 21.12.2006

Murgs kaut kāds!!! Pilnīgi tev nepiekrītu!!! Tev nav objektīvās domāšanas! Vispirms gan paskaties pats uz svei un izvērtē sevi, tad ver vaļā savu muti un kaut ko muldi! Tad ej uz turieni kur zāle zaļāka un atrodi, kur tev amksās algu par to, ka neko nedari!!!

J Janis 27.12.2006

Piekritu Bankas viedoklim:Sis gudrinieks isteniba labi izrekalmeja banku algas. 300 ls, ta ir laba alga apkalpojosam personalam kas ir gan kasieri, gan klientu apkalpotaji, jo spcifiskas zinasanas tur nav vakadzigas, respektivi ja cilvbeks ir merttiecigs un velas ko sasniegt, tad jasak no mazuma un jateme uz augsu. Bet sitas klauns laikam par konvejera darbu velas sanemt 1000 ar darba laiku 1 diena nedela un topasu dienu grib nogulet. Varu ieteikt braugt uz iriju sitai aunu pierei pelnit 700 ls un vakt gruzus kada no rupnicam, jo ar savu domasanu diezvai talak tiks!

U Unibanka 16.02.2007

Pilnībā piekrītu autoram un nepiekrītu komentētājiem. Pats strādāju Unibankā, izskatās, ka algas ir līdzīgas ar hanseni - un tas ir ļoti maz. Darbs, kurā esi atbildīgs par naudu, kā arī nemitīgi jāpiesaista klienti un jāpārdod bankas pakalpojumi (pēdējais ir pats galvenais darba uzdevums visiem bankas darbiniekiem, kas strādā ar klientiem) - nav konvejera darbs!!! Izskatās, ka būs jāiet strādāt uz Statoilu vai Narvesenu, kur maksā mazliet vairāk, bet neļečī smadzenes ar darba plāniem uz pārdošanu.

K Kajsa 04.03.2007

man piedāvāja hansabankā par sekretāri strādāt, bet es atteicu, jo man pa dienu jāstudē, par darba apstākļiem neko dauz nezinu, nedomāju, ka ir tik ļauni, kā rakstīts, jo ir daudzas vietas, kur strādāt ir tiešām īsta elle, bet pēdējam komentētājam varu pateikt tā. Statoilā varbūt maksā vairāk, bet Narvesenā tu saņemsi nožēlojamus 130 latus pēc nodokļiem par visu to lielo atbildību, ko tu nesīsi. Es tur pati strādāju.

J Jewwy 13.03.2008

Pffff! 100% piekrītu Jānim! Ja vēlies veidot karjeru, tad sāc no mazuma! Ja vēlies visu mūžu nostrādāt tajā pashaa benzīntankaa, tad uz priekshu! Statoil gaida taadus kaa juus - tuvredziigos krediitu neemeejus!
Darbs bankaa varbuut ir dazhreiz pagruuts, bet ja meklee vieglu darbu, tad noteikti uzzinaasi, ka taada nav!!!
Unibankas darbiniekam --------> Ja tu uzskati ka tev ir atbildiiba par naudu, tad tu maldies!!! Tev ir atbildiiba par to, ka tu to pareizi saskaiti un izdod/iekasē tik daudz, cik vajag! Ja nepatiik, tad ej straadaat par pastnieku, apkopeeju, utt.! Būšu prieciigs tevi redzeet, kad tev savajadzeesies pateerinja krediitu izdziivoshanas vajadziibaam ;)
Tev ir 8 minus 1 stundas darba diena, un tu par to sanem 350Ls+premijas!
Nepatiik?!
Tad atraksti man taadu darbu, kur buus liidziigi apstaakli, taada pasha darba diena (vai mazaaka), liidziigas perspektiivas un lielaaka vai taada pasha darba alga!!!

Luuk visiem viela paardomaam pirms guleetieshanas!

Ps.
esmu bankas darbinieks