www.sudzibas.lv Halens cik ilgi jagaida

Halens - cik ilgi jagaida

Sveiki, Sutos preci no halena es sanemu, loti nekvalatativu apgerbu un pietam ne to izmeru ko biju sutijusi, aizsutos preci atpakal, man nauda ko samaksaju bezmaz vai ir jagaida 2 mesesus lai to atgutu, kas tas vispar ir par arpratu,

A Antiņš 03.06.2008

Jābūt stulbam, lai no žurnāla vai pa internetu pasūtītu preci. Nobildēts skaisti, bet kā īstenībā. :) Gaidi savu naudiņu.

vien 22.01.2009

nu nezinu, esmu halena pastavigais klients, vinemer biju apmierinata

K Keita 03.09.2009

Nu nezinu gan!Esmu sūtījusi tikai dažas reizes un šķiet ka "50 uz 50'' - reizēm viss kārtībā, bet ir bijis, ka sūtu atpakaļ. Naudu vienmēr esmu dabūjusi laicīgi atpakaļ. Tagad atkal nesen pasūtīju šo to, nezinu kā būs, jo iepriekšējo reizi apavus aizsūtīju atpakaļ, bija nedaudz par lielu un mazliet atšķīrās no tā ko biju vēlējusies ieraudzīt:D Daži krekliņi negaidīti ātri zaudēja krāsu, bet tā viss ok. Izmērs man drēbēm vienmēr vismazākais jāpasūta, tāpēc arī daudz maz trāpu:)

I Ieva 22.11.2010

Nekad nekādas problēmas nav bijušas, diezgan daudz drēbes tur pasūtītas un nav nekādu problēmu, kvalitāte ok, cena ok un vnm arī naudu atmaksā atpakaļ. :)

Nymph 17.01.2014

Являюсь давнишним клиентом интернет магазина Halens и у меня никогда за 7 лет не возникало с ними проблем. Деньги всегда вовремя за возвращенный товар. Да, качество вещей иногда оставляет желать лучшего, но... 90% заказанных мною вещей - ношу с удовольствием! Я никогда не брала с Халенса обувь, а со всем остальным мне очень везло и везет.

M Mauglis 18.03.2016

Cik ilgi no izsūtīšanas datuma atgriež naudu. Kads zin precīzi?