www.sudzibas.lv Hairmastic Hair Growth Hairmastic Hair Growth

Hairmastic Hair Growth - Hairmastic Hair Growth

Neuzķeraties uz Hairmastic krāpniekiem Viņu reklāmas izskatās šādi http://sejas.tvnet.lv/dzive/574371-pateicoties_jaunajai_metodei_apturesi_matu_izkrisanu_un_padarisi_tos_kuplakus un http://apollo.tvnet.lv/zinas/pateicoties-jaunajai-metodei-apturesi-matu-izkrisanu-un-padarisi-tos-kuplakus-jau-4-nedelu-laika/703609 un arī tā kā pielikumā pievienotais attēls. Viņu mājaslapa http://ikdienaslaikraksts.com/veseliba/hairmastic-2502-dmtor1285/ Viņi zog attēlus un bez cilvēku piekrišanas izmanto tos savās reklāmās, noteikti lielākā daļa nemaz nezin, ka viņu bildes tiek izmantotas, lai pārdotu šo matu augšanas šampūnu. Un šis viņu speciālis Jānis Valters (vai Kārlis Millers no cita attēla) ir ne tikai matu un galvas ādas slimību speciālists 15 gadu garumā, bet arī kā izrādās dietalogs ar 15 gadu pieredzi. Šie krāpnieki pārdos visu kāmēr vien, kāds pirks, tāpēc uzmanaties

I