www.sudzibas.lv HAGGAI ACS Jānis Spalviņč Krāpšanās Darba nepildīšana

HAGGAI ACS Jānis Spalviņč - Krāpšanās Darba nepildīšana

Jānis Spalviņč kas apkalpo Katrīnas dambi 20/1 Māju nepilda savus pienākumus kā mājas pārvaldnieks.
Konkrēti manam dzīvoklim atkrita nost aukstās ūdens skaitītājs un bija un ir diezgan avārijas situā, zvanīju Jānim lai apskatās un tiek gala ar to.
Jānis apskatīja un teica ka vis darās un sataisīs, bet pēkšņi pazuda, uz 2 nedēļām, un man vis apstājās jo dzīvoklis notiek remonts, un nav piekļūves pie ūdens, pēc 2 nedēļām zvanu atkal, jautāju kur pazuda, saka Oj es tagad aizņemts pārzvanīšu, saku labi gaidu, bet atkal pazūd, un neceļ klausuli vairāk, kad dazvanos vel pajiet pusotra nedēļa, beidzot sazvanīju, saka Oj jā vis kārtība visu salabosim vis būs labi, jautāju kad gaidīt jo man jāievācas , saka nākam nedēļa viss būs 😁 kā jūs domājat kas notika, jau nevaru dazvanīties vel 2 nedēļas, uz E pastu neatbild Tel neatbild ofisa viņam kā tā nav, jo es saprotu viņam firma deklarētā mājas adrese, man tur diezgan avārijas situācija, zvanam uz avārijas dienestu izrādas tās arī ir viņa numurs, es saprotu ka šīm cilvēkam jau ne pirmā sūdzība ir, cilvēks tiešām nepilda sava darba pienākumus un ignorē cilvēkus kuru mājas ir jāapkopj.

R