Gutenbergs terase - apkalpošana

Oficiante Ilze, viesnīcas Gutenbergs, terases, restorānā, laikam bij pirmoreiz!!!Tāda apkalpošana vel nebij redzēta...Ne Lūdzu, ne paldies, vārdi neeksistēja viņas vārdu krājumā...kļūda sekoja pēc kļūdas!Daudzi ēdieni, kas bij ēdienkartē, nebija pieejami, ar paskaidrojumu-"nav, šodien ir sestdiena un kartupeļus mums nepiegādā", vai piemēram, gaļa ēdienkartē ir, bet nav šodien nomedīta-sestdiena taču!Kafijas, ar pienu, vietā, tika atnesta melna kafija, pasūtot steiku, netika pajautāts, cik izceptu to pasniegt, kas ir normāls jautājums, tāda līmeņa restorānam.
Beigās vel rēķinu nevarēja sagaidīt, kas nebij mazs-60, -ls.
Man vienmēr ir paticis šis restorāns, bet kopš pēdējās reizes, man tur vairāk negribas iet...domāju, ka Ilzei tur nevajadzētu strādāt, jo pārējie oficianti ir tiešām kompetenti.
Veljoprojām esmu šokēta!!!

I

K K 31.07.2011

Stulbā Ieva, varētu padomāt, ka citiem oficiantiem kartupeļi bija pievesti, un mežacūka - nomedīta :) Tikai Ilzei ne... Un, jā, 60 Ls "tāda līmeņa restorānā" maksā aukstās uzkodas, nevis pusdienas...

T ToIeva 31.07.2011

Pusdieno mājās, iznāks lētāk!

D Dace 19.11.2011

Nezinu, kas tev nepatika viesmīles Ilzes apkalpošanā(nevis oficiante, tas saucas PSRS laikā)-mūs gan ar manu draugu, nu jau vīru viņa apkalpoja lieliski, pie tam tajā dienā manis vīrs bildināja.Vīrs jau savlaicīgi bija sarunājis ar viesmīli, ka uz uz terases viens galds būs īpaši noformēts un tas arī bija paveikts godam-sveču gaismā un ar rožu lapiņām nokaisīts- galds izskatījās fantastiski.Apkalpošana bija ar līmenī, neskatoties, ka bija diez gan daudz cilvēku.Tā diena mums ar vīru bija neaizmirstama!Par ēdieniem grūti piebilst, jo mums tajā dienā bija viss!Un pie tam viesmīle Ilze Gutenberga vārdā mums par godu šim jaukajam brīdim uzsauca šampanieti !!!Ēdiens bija baudāms un apkalpošana bija līmenī!Un tas, ka kaut kā nebija -pie tā jau nav vainīgs apkalpojošais personāls.60 ls nav jau ar lielais rēķins!!!Ieva lētāk tik tiešām būs paēst mājās!!!