www.sudzibas.lv Gustavs Ledjankins SIA Kurzemes koka serviss Gustavs Ledjankins SIA / Nekvalitatīvi, slikts serviss

Gustavs Ledjankins SIA Kurzemes koka serviss - Gustavs Ledjankins SIA / Nekvalitatīvi, slikts serviss

Gustavs Ledjankins Sia "Kurzemes Koka Serviss" - jauns censonis, kurš tiekoties rada pavisam laba profesionāļa iespaidu, taču diemžēl ar to arī viss profesionālisms beidzas. Pasūtījām pie Gustava Ledjankina Sia "Kurzemes koka serviss" durvis un gultu par kopējo summu 4580eur (čeku un pavadzīmi tā arī nesaņēmām, kas norāda uz nodokļu nemaksāšanu un iespējamu "aplokšņu algu" izmaksu uzņēmumā) . Piegādi G. Ledjankins veica salīdzinoši laicīgi, gandrīz kā solīts, taču tad sākās pārsteigumi:
1 - saskaņotais durvju tonis atšķīrās no piegādātā 
2 - ailēs, kuru platums bija 92cm pēc durvju uzstādīšanas platums palika vairs tikai 75cm! 7-8cm tika atstāti "putām", kuras pat pēc aplodu uzlikšanas vietām palika nenosegtas!

Tā kā ne visas durvis bija nepareiza izmēra un īsti nebija laika strīdēties, tad samierinājāmies un pieņēmām rezultātu kāds tas bija cerībā, ka durvis un gulta vismaz kalpos labi.. Diemžēl kļūdījāmies:
1 - g. Ledjankina uzņēmumā radītās gultas rāmis jau pirmajās dienās krakšķēja tā, ka naktī apgriežoties uz sāniem nākas pamosties no gultas radītā trokšņa 
2 - vienas no uzstādītajām durvīm tās verot sāka radīt skaļu troksni, tādu kā sitienu. Acīmredzot defekts konstrukcijā vai montāžā
3 - trim durvīm ir parādījušies apdares defekti (plaisas)
4 - wc durvīm uzstādītais rokturis kuru katru brīdi atdalīsies no durvīm

par augstāk minētajiem defektiem ziņoju g. Ledjankinam kurš nedēļas laikā solīja atsūtīt meistaru - sākums cerīgs! Pagāja nedēļa... Otra... No meistara ne ziņas - tāpat kā no g. Ledjankina! Darbonis vairs neatbild ne uz zvaniem, ne watsup, ne sms.

Rezumē:
ja vēlaties vilšanos par lielu naudu, zemu darba izpildes kvalitāti bez defektu novēršanas garantijas -  Gustavs Ledjankins ir īstā izvēle!
Ja vēlaties kvalitāti, garantiju un labu attieksmi - meklējiet citur, jo tādas lietas pie g. Ledjankina neatradīsiet!    

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes