www.sudzibas.lv Guntis Ločmelis Negodprātīgs pārdevējs

Guntis Ločmelis - Negodprātīgs pārdevējs

Pie dotās personas iegādājos lietotu auto. Tā kā no auto lietām daudz nesaprotu, pirms pirkšnas pārbaudīju auto MEDEO servisā, kura darbinieki laikam izrādījās dotās personas kolēģi. (servisā teicām ka pirms pirkšanas vēlamies pārbaudīt auto, lai viņu visu apskata) Attieksme godīgi sakot pavirša - Šeit krāsots, te ritošā nedaudz klab. Pat nesaprata kādu kļūdu met ārā dators. Neko traģisku itkā neatklāja.
Aizbraucām uz CSDD, kur pārdevēja klātbūtnē izgājām Tehnisko apskati - teicamā stāvoklī.
CSDD ēkā šo personu, Gunti Ločmeli, daži darbinieki arī itkā pazina.

Kad jau iegādājos auto - sākās problēmas. Visas pat negribas nosaukt.
Vienkārši tautai ir jāzin savi varoņi.

Savus auto dotā persona veda laukā no placīša Daugavpils ielā 74, apgalvoja,ka itkā nodarbojoties privāti - auto plača šim neesot.

Nolēmu uzrakstīt, lai brīdinātu cilvēkus par negodīgu pārdevēju, jo redzu ss.com dotās personas sludinajumus par kārtējās ''mašīnas'' pārdošanu. Cilvēki esiet uzmanīgi un neesat tik lētticīgi kā es.

La Lailailai 27.09.2019

Tad Tu apgalvo, ka arī CSDD ir uzpirkti? Vispār jau lietots auto allaž ir “kaķis maisā”, nekad nevar iepriekš zināt kas un kad atklāsies. Protams pastāv iespēja, ka tiešām arī apčakarēja, kā saki. Veikli nomaskēja auto problēmas uz 1-2 dienām.

Ap Apcakarets1999 27.09.2019

es neteicu, ka CSDD ir uzpirkti.
CSDD pat sūds var iziet tehnisko apskati.
Vienkārši vēlos pabrīdināt cilvēkus, lai tie neuzsper uz tiem pašiem grābekļiem.