www.sudzibas.lv Guntis Jansons Durvis Guntis Jansons galdniecība

Guntis Jansons - Durvis Guntis Jansons galdniecība

Galdniecība Guntis Jansons Tel. 29229107 neievēro atrunātos termiņus, piegādā savērpušās durvis, montāžu veic nemākulīgi, furnitūra iestrādāta pavirši, durvju aizvēršana nav fiksējama. Dekora līstes nokrīt trešajā dienā. Uz uzaicinājumu novērst defektus neatbild jau otro mēnesi.

B

R remonts101 06.01.2016

Cilvēki, esiet uzmanīgi izvēloties šo meistaru! Jūs iegūsiet pazaudētu laiku un nervus!

Firmas vadītājam, meistaram Guntim Jansonam vienmēr svarīgāki būs tie, kuri pasūtīs lielāku pirkumu par Jūsējo, tādējādi Jūsu pasūtījumu atstās novārtā uz nenoteiktu laiku.

Konkrēts piemērs - tika izdarīts pasūtījums 3 durvīm pagājušā gada maijā, taču saņēmām tikai vienas 7 MĒNEŠU laika periodā!!! Līdz gada beigām tikai tukši solījumi un pazaudēts laiks!

Guntim Jansonam tuvas ir atrunas, ka nav laika un daudz darba.
Prioritāte ir tas, kurš vairāk maksās!
Individuālais, mazais pasūtītājs nav viņam interesants!
Jūsu telefona zvanus ilgstoši necels!