Guntars Šternbergs - Krāpšana

Kārtējā mācība - neuzticaties cilvēkam, kurš sevi pārāk slavē!
Kauns mums par mūsu lētticību, bet nekas neliecināja par negodīgu rīcību.
Stāsts garš, bet izklāstīšu īsumā, lai pabrīdinātu cilvēkus, kuri plāno noslēgt sadarbību celtniecības jomā (elektrība; santehnika) izvērtēt, vai ir nepieciešams to darīt ar šo personu? Varbūt labāk izskatīt citus piedāvājumus (oficiālus) . Gala rezultātā tiks ietaupīta nauda, nervi un laiks.
Šo "meistaru" mums ieteica mūsu radinieks. Esot godīgs, atbildīgs un pret savu darbu attiecas atbildīgi. Satiekoties ar šo personu, runājot, rādot darāmos darbus (viss saistīts ar elektrību un santehniku) , cik tas viss maksās, neradās ne mazākās šaubas par šīs personas godīgumu un profesionalitāti.
Nonākot pie kopsaucēja visos punktos noslēdzām vienošanos (diemžēl mutiski) . Sākumā padarīja darbu (gāja visādi) , tika veikta samaksa... , tad paņēma naudu par kontaktiem, kurus neatveda... , tad, kad darba process bija pusē lūdza izmaksāt atlikušo summu, jo esot kaut kādas problēmas...
Tā bija kļūda! Jo ar to arī viss beidzās... Tikām tiktāl, ka apsolīja atdot naudu, kuru piesavinājās, bet diemžēl tikai teorētiski.