Guntars Grīnfogels un Airita Ķīvīte - Krāpšana

Brīdinājums dzīvokļu izīrētājiem. Diemžēl arī man nācās sastapties ar situāciju, kad dzīvokli Kuldīgā labāk atstāt tukšu, nevis izīrēt, jo īrnieki Guntars Grīnfogels un Airita Ķīvīte aizmuka no dzīvokļa un nesamaksāja komunālos maksājumus par tur nodzīvoto laiku, bez tam nopludināja virtuves grīdu, sabojājot grīdas segumu. Tika sūtīti brīdinājumi, uz kuriem viņi nereaģēja. Tikai pēc informācijas ievietošanas sociālajos tīklos, publiski sāka melot, ka visu esot samaksājuši utt. Pirmais iespaids par jauniešiem bija ļoti jauks, bet pieredze rāda, ka nepareizs.

I

R Ritvars 28.11.2016

Īres līgums jums bija? ja nebija īres līguma tad vairs neko. Tā kā neko vairak kā sūdzēties internetā jūs īsti vairs nevarat..