Gunita Šteinberga - cilveks

Izcili atsaucīga, izpalīdzīga sieviete! Man īpaši grūtā dzīves periodā Gunita palīdzēja to pārvarēt, nežēlojot savu laiku, enerģiju un man ļoti svarīgi arī naudu. Ar to latvieši gan nav naski palīdzēt, bet Gunita Šteinberga ar savu sirds dāsnumu palīdzēja man un maniem bērniem nepazaudēt uz kredīta esošo dzīvokli, bērni varēja turpināt iet vieglatlētikas sekcijā.

Z Zelču ģimene 14.07.2020

Gunita Šteinberga ir ZELTA CILVĒKS AR DĀSNU SIRDI. Kad mūsu meitiņai ārsti atklāja leikēmiju un Latvijā visas ārstēšanas iespējas bija izsmeltas, Gunita palīdzēja mums Vācijā atrast klīniku, un palīdzēja samaksāt milzīgos klīnikas rēķinus. Meitiņai leikēmijas attīstība ir apturēta, viņa dzīvos! PALDIES GUNITAI! Bez viņas palīdzības tas nebūtu noticis. Zelču ģimene