Gundega Šmite - Gundega Šmite

Labdien, gribēju pabrīdināt citus cilvēkus kuri grib sadarobties ar Gudengu Šmiti no Valmieras kā vakara vadītāju, es to neiesaku biju divās viesībās kur viņa vada nu tik rupju un vulgāru cilvēku kā vadītāju neēsmu redzējusi un dzirdējusi, pat kāzās,ja, kas neapmieirna tad šēž mala pukst un tik ēd, un galvenais dzer, pārējais ir mazsvarīgs, tik nelaipna attieksme tik gaida naudu un tas arī viss. Uzmanieties, jo sākuma jau smaida līdz kādam, zināmām brīdim un viņas privātās problēmas jau neinteresē kāzu viesus, viņai par to maksā naudu un ne mazu!!!!!

T

T tanks 14.02.2013

Gribu apstrīdēt. Viņas vadītās kāzas bija ļoti interesantas un nevienu vulgāru vārdu nedzirdēju.

M modzho612 26.07.2018

Žēl, ka šo komentāru nebiju izlasījusi iepriekš, jo uzkāpu uz tā paša grābekļa - pilnīgi varu piekrist par vulgārumu. Mūsu kāzās izskanēja piezīmes viesiem, vīramātei un pat pašam vīram - visiem viesim teikdama, ka vīrs ir uzvilcies. Gundega nebija sagatavojusies pasākumam, likās, ka viņa vispār nav vadījusi šādu pasākumu. Ļoti vīlos, visi viesi, kam pajautājām, nebija sajūsmā par viņas darbu. Žēl, jo laiku atpakaļ nevar pagriezt.