www.sudzibas.lv Guess Domina Slikts serviss un slikta preču kvalitāte

Guess Domina - Slikts serviss un slikta preču kvalitāte

Meklēju ērtus sportiskus apavus ikdienai. Meklēumos apstājos pie guess kedām. Izskatījās glīti, ērti. Un ar domu, ka mākslīgās ādas apavi, kuru cena ir 100 €, garantēs izstrādātu ērtumu un kvalitāti. Rezultāts... Pēc 300 metriem, ejot pec bērna uz bērnu dārzu, sapratu, ka atpakaļ nākšu raudādama... Biezā zole nelokās, zolē nav noapaļojumu purngalā, lai kāju var locīt, rezultātā, pēdai kustoties, papēdis cilajas augšā un lejā, beržoties gar apava aizmuguri. Jūtu, ka āda līdz jēlumam noberzta. Ar sportiskiem ikdienas apaviem! Nelaimīga par savu pirkumu, nesu apavus atpakaļ. Savu funkciju apavi nepilda. Biju gatava tam, ka naudu neatdos, bet varu kaut vai pret ko lietojamu iemainīt. Esmu viņu klients, virs regulari pulksteņus, somas, makus davina. Pirmo reizi izmēģinājām apavus. Rezultātā... Nesamainija. Mani ka klientu aizvainoja neiejūtība un teicu, ka nevelos but vairs vinu klients. Vīzdegunīgi pateica... Ok, nav problēmu. Likvidesim jūsu kartiņu! Pec siem vardiem sapratu, ka mana izvēle ir pareiza.
Tur nav svarīga klienta pašsajūta. Diez vai es tur ko vēl gribu risket iegadaties. Ir citi labi zīmoli un labs serviss

E

Hhhahahaha, gribēji lai viņi ceļos nometas un lùdz piedośanu, bet aplauzies. Ja pati saviem spēkiem būtu nopelnījusi šo naudu, tad meklētu sev apavus rūpīgāk.