www.sudzibas.lv Gudraismeistars.lv Slikta attieksme pret klientu, negodprātīga attieksme

Gudraismeistars.lv - Slikta attieksme pret klientu, negodprātīga attieksme

Neiesaku nevienam kritiskā brīdī izmantot šī "uzņēmuma" meistaru pakalpojumus. Lieku vārdu "uzņēmums" pēdiņās, jo viņu mājas lapā nav atrodams ne juridiskais nosaukums, ne firmas adrese. Sazvanoties visu laiku tiek mainīti telefona numuri. Lietas būtība - 09.09.22. Ārkārtas situācijā, kad bija saplīsusi aukstā ūdens caurule, atbraukušais meistars nekautrējās paņemt ne mazu naudu par vienas plastmasas trubas salabošanu, bet atļāvās ieskaitīt materiālu Cenā arī uzgaļa cenu savam darba rīkam - cauruļu lodāmuram, attaisnojoties ar to, ka man esot īpaša izmēra caurule - daudzīvokļu mājā standarta dzīvoklī! Visticamāk, pats lodāmurs tika izīrēts, tādēļ arī "meistaram" nebija vajadzīgo aksesuāru.
Bet pārsteigums tikai sekoja - pēc "meistara" aiziešanas sapratu, ka viņš ir sabojājis, pārgriezis jaucējkrāna detaļu. Kad zvanīju uz lūdzu atbraukt un meistaram vainu labot, no sākuma tika solīts to izdarīt, bet pēc tam neviens vairs uz maniem zvaniem nereaģēja.
Lieki teikt, ka "gudrais meistars" strādā bez čekiem un norēķinu dokumentiem.

I

G Gulbenietis 18.09.2022

Neattaisnoju santehniķa darbu. Dušas šlangs savu ir nokalpojis, tāpēc ne 100 %, ka santehniķa vaina. Nopērc jaunu, maksā kapeikas, un ar gāzes atslēgu pārskrūvē.

I ineta 20.09.2022

Piekrītu, ka nebija jauna, bet jautājums par attieksmi - viņam bija vismaz jāpasaka, ka to nejauši izdarījis, ne jāpaņem nauda un jāaiziet

M MĀRIS DZENIS 06.12.2023

Man ir tikai labas atsauksmes. Meistars Aleksandrs (telefons 27...55) ir profesionālis savā jomā. Visu izdarīja ātri un perfekti. Patīkami ar viņu sazināties: sabiedrisks, laipns, un visu izskaidros. Es noteikti viņu ieteiktu.