www.sudzibas.lv GSL Krāpšana

GSL - Krāpšana

Vidaxl mājaslapā esmu veikusi pasūtījumus 2 reizes. Piegāde tiek veikta caur gsl, kas nesazinās ar klientu par piegādi. Pirmajā reizē man vajadzēja zvanīt viņiem, lai tiktu veikta piegāde, kas notika uzreiz nākamajā dienā. Otrajā reizē vidaxl pasūtīju tieši tādu pašu preci par 81,99 eur. Pasūtījuma izsekošanas numurs netika atsūtīts. Savukārt, solījums preci piegādāt 7 darba dienu laikā ar gsl starpniecību ne tik. Aptuveni pēc 10 dienām sazinājos ar vidaxl, uzzināju sava pasūtījuma numuru. Šodien, kas ir jau 23 dienas pēc pasūtījuma veikšanas centos sazināties ar gsl pa abiem pieejamajiem telefona numuriem. Atbildes nebija. Autoatbildētājs uzrādīja neeksistējošu e-pasta adresi. Ievadot izsekošanas numuru gsl mājasalpā, tā uzrāda, ka pasūtījums ir piegādāts vakar. Es atvainojos, bet es vakar pat nebiju latvijā. Kam tieši tas ir piegādāts?

E