GSA Production - Logi

Izvairieties no GSA ražotajiem logiem un viņu blakus firmas LD Med, kas šos logus montē. Uzmērīšana neprecīza, montāža un aizpūšana ar putām - zem katras kritikas. Mēneša laikā 3 reizes, neskaitot pašu montāžu, nācās saukt firmas pārstāvjus uz kļūdu labošanu. Logu rāmji, kā izrādās, veidoti no ļurīgiem profiliem, regulāri nosēžas un prasa pārregulēšanu (pirmā mēneša laikā jau 2 reizes), profili izliekušies, kā rezultātā blīvgumijas neblīvējas. Caur logiem nāk vējš un aukstums. Pie tam tā, ka aizkari kustās. Arī pašas blīvgumijas kaut kādas defektētās. Pārstāvis, protams, saka, ka viss tomēr saražots un samontēts atbilstoši standartiem, un savu atbildību par izcili nekvalitatīvu produktu nesaskata. Nāksies celt oficiālu pretenziju un taisīt ekpertīzi!