www.sudzibas.lv Griva Group SIA Nekvalitatīvi darbi

Griva Group SIA - Nekvalitatīvi darbi

Uzņēmums Griva Group (pārstāvis Atis Silinieks 29461471) apņēmās veikt grīdas betonēšanas, slīpēšanas un pulēšanas darbus objektā Rūjienā (Pulētas eksponētas grīdas izveide).
1) Uzņēmums sastāda tāmi par veicamajiem darbiem pēc iesniegtajiem telpu plāniem (162m2, arī faktiski), bet pēc darbu pabeigšanas rēķins tiek piestādīts par lielāku apjomu (177m2). Uzņēmuma pārstāvis šo Komentē, ka tas ir normāli.
2) Darbus bija saskaņots paveikt 10 darba dienās, bet gala rezultātā darbs tika veikti 34 darba dienās.
3) Darbi tika pabeigti nekvalitatīvi uz ko uzņēmuma pārstāvis norādīja, ka tā tam jābūt. Kvalitātes novērtēšanai uzņēmuma pārstāvis pieaicināja "ekspertu", kurš norādīja uz kvalitatīvu pulēšanu, bet nekvalitatīvu betona grīdas izveidi, kas rezultējās nekvalitatīvā gala rezultātā. Uzņēmuma pārstāvis šos trūkumus uzskata par nebūtiskiem.

Ja jums nepieciešama pulēta eksponēta grīda, noteikti neieteiktu izvēlēties šo uzņēmumu ar Ati Silenieku. Vārdos viss tiks izdarīts skaisti, bet rezultāts nebūs, kādu vēlaties.

R

P PatiesiibasMeka 03.01.2023

Nu taisnības labad pats betonējums tiešām vietām izskatās pēc mēsla