SIA Grifiko - Krāpšana

Esmu strādājis pie viņiem caur uzņēmumu, kurā strādāju patlaban. Proti, Grifiko bija paņēmis lielu objektu un parakstīja līgumu ar manu darba vietu par dekoratīvā apmetuma uzklāšanu. Sākotnēji darba vadītājs Andrejs ( ir divi, dūšīgais) likās ļoti saprotošs un kārtīgs. Taču laika gaitā atklājās standartlietas. Nemaksāja darbiniekiem, par ko itkā nebija jāuztraucas, jo strādāju pie citiem, ne Grifiko, taču viņu firmas speciālisti mainījās bieži. Pusdienlaikos vagoniņā vai būvlaukumā sanāk komunicēt arī un dzirdēt atsauksmes. Biežā kadru maiņa notika saprotamu iemeslu dēļ. Kurš gan normāls cilvēks strādās mēnesi,mēnesi ar pusi bez algas. Katru reizi tikai atrunas, vēlāk, nedaudz pagaidi, jau nosūtīju, kaut kas ar banku u.c.
Otrkārt, stūlbs talants vai nemākulīga darbu vadīšana. Jo, piemēram, 1000 kvadrātmetriem pasūtīja vienu spaini grunts. Pirms dekoratīvā apmetuma pūšanas uz virsmas, logiem sienās pēc līguma bija jābūt nolīmētiem ar plēvēm no viņu puses, protams, lai to dabūtu gatavu bija jāzvana, jārunā tūkstots un vienu reizi. Beigās pašiem darot. Tas pats par virsmas kvalitāti... Lai klātu, pūstu dek. apmetumu (1,5mm) virsmai jābūt bez bojājumiem, citādāk, viss ir redzams. Tas viss tika līgumā atrunāts. Bet realitātē citādāk. Vārdu sakot, ja ir izvēle starp SIA Grifiko un kādu citu firmu, izvēlaties kādu citu!

H Hugoo2 18.05.2017

Viss precizi ka aprakstits iepriekseja sudziba.
Nekas nav mainijies.
Tievais Andrejs( firmas direktors) ka jamaksa naudas pat telefonu necel. Par resno pat neizteiksos.
Abi suta viens pie otra un jegas nekadas. Brinos ka tadi vel tiek pie valsts objektiem(skolam).
Labi gali dome. Tapec tada visatlatiba un nesodamibas apzina.
Vienuvard sakot neiesaku saistities ar siem cilvekiem . Neka laba nebus.

A Alvis Grīnbergs 20.05.2017

Jaasaak fiziski izreekinaaties!

J jumikisdaugavpils 03.04.2018

Tada pat situacija ar Andreju. Ka tikaj naudu savejo dabut - parskaitiju no cita banka, vai kau kas ar banku, atbrauc es tev skaidra izmaksasu, pec tam iznak no banka tipa nav naudas ... 3 menesus gaidiju lai savejas dabut ... pec tam ka jaunajs objekts tad sac zvanit - klau ir darbs :)

A Anne7892 22.12.2021

Дмитрий Лапаев, также работал как большой начальник, вечные отговоры сотрудникам, счет заблокировали, денег нет, ждите и так каждый месяц, живет на Kalsnavas 3-34, Rīga, 1035, долгое время как раз скрывался от декорщиков, деньги которые он им не оплатил а взял себе в карман, может вам будет актуально.

A Alvis Grīnbergs 24.12.2021

Zhal sto do sih por kampanija rabotaet i eti parni bez slomannih kostei..