www.sudzibas.lv Gribu.lv Не соблюдение правил!

Gribu.lv - Не соблюдение правил!

У сайта знакомств gribu.lv имеется чат, который не соблюдает свои же правила!!
Там сказано что тебе должно быть не менее 23 лет, но они выкидывают с чата просто так и ставят БЛОК на несколько дней, а то бывает и на неделю!!! И я не один такой, так как у меня много друзей и знакомых, которые с этим сталкивались :( Разве это нормально? При том что я соблюдаю все правила и самое интересное то, что, я никому не пишу сколько мне лет в самом чате. На каких же тогда оснаваниях меня БЛОКИРУЮТ??

P.S.- много раз писал Админам, но ответа так и не дождался!

K

R relax 12.11.2008

Uzhasnij serviss!! chasto dazhe objavlenije podatj neljzja! pishet chto: "Jus esat sliktie i vash IP adress". a cherez kakoje to vremja opjatj mozhno!

J janis 12.11.2008

Piekriitu!

K klients 12.11.2008

Reals fakts tak ir tas ka bildes komente admins zem nika zelat lelle :)

S SUPREMO 12.11.2008

Ta gan ir un plus tas ka apliek tikai sieviesu bildes, bet daudzi tic ka Zelta Lelle ir reals dama! DDDD

E Ema 13.11.2008

To jau visi zin ka Zelta Lelle ir virietis admins. pat komiski ka pretigas vecu bildes nekomente, tikai damu!

L Lenocka 13.11.2008

Nu ko arī te nav miera no tās Lelles.Teikšu kā ir -Lelle ir reāla meiča ar silikona krūtīm un pirsingu čožiņā.Pēc izskata ir laba bet tukša gan galvā gan iekšienē!!!

E Ema 13.11.2008

KLUDIES, TAS KA LELLE IR ADMINS SEN ZINAMS, TA KA NELEJ TE ČUGUNU BERNIN!

S SUPREMO 13.11.2008

Vispar es esmu ta lelle un ja beidzot idini uzmineja ari admins!

L Lenocka 13.11.2008

Kādam nav ko darīt -ņem un raksta manā vārdā.Arī te viss sāk palikt par sūdu bedri

L Lenocka 13.11.2008

Fui cik nesmuki kas ar manu niku ta runa, esi uzmanigaks esmu admins un zelta lelle, atriebsos!

S SUPREMO 16.11.2008

Tipa to kas vel nezinaja:)))) DDDD

L Lapsinja11 25.08.2023

Kā viena “moderātore” paskaidroja- čatā strādā 90to gadu nekur nerakstītie noteikumi. Kāds attīstās, kāda paliek 90tajos🤣