www.sudzibas.lv Grenardi Rokassprādze

Grenardi - Rokassprādze

Iegādājāmies rokassprādzi veikalā "Grenardi" Galerijā Centrs. Mājās uzliekot rokassprādzi uz rokas, tā pēc mirkļa atvērās un nokrita. Uzliekot vēlreiz, atkal tas pats - rokassprādzes aizdare veras vaļā un rokasprādze nokrīt no rokas. Tā kā rokassprādze bija pietiekami dārga, vērsāmies veikalā ar lūgumu, lai maina pret jaunu vai arī atgriež naudu par nekvalitatīvo izstrādājumu. Veikals atteicās mainīt un atgriezt naudu, piedāvāja tikai remontu! Kādēļ man būtu jāiegādājas prece, kura jāremontē???Uzrakstījām iesniegumu par to, ka vēlamies. lai atgriež naudu. Pēc nedēļas atnāca vēstule, ka veikala juvelieris nav konstatējis ražošanas brāķi, bet pircējs ir APZINĀTI VAI NEAPZINĀTI PATS MEHĀNISKI, ĶĪMISKI VAI TERMISKI SABOJĀJIS IZSTRĀDĀJUMU... Tā kā vienīgais, ko izdarīju ar izstrādājumu pēc tā iegādes bija tā uzlikšana uz rokas, tad secinājums ir viens-Veikalu tīklā GRENARDI tirgo MEHĀNISKI, ĶĪMISKI VAI TERMISKI SABOJĀTUS IZSTRĀDĀJUMUS!!!Ņemiet vērā plānojot iepirkties šajā veikalā!

R