M mails 07.01.2007

a voobshem to...eta shema nje toljko dlja kidanija na krugljenjkuju summu...greis konechno molodec...nje tolko kidaet no i gosudarstvo zarvodit...platjit svoim rabotnikam zarabatnie plati v konvertah a pri uhode sotrudnika zastavljaet otpahatj mesjac (tak zhe po zakonu!!!) a dengi platit tolko oficialom...t.e. minimum...tak cho...zarvodit vseh - po polnoj programme - tak nazivaemij "krupnij platiljshik nalogov"...:)

J Jurijs 31.01.2007

Soglasen

E erma 10.03.2009

firmas attieksme pret klientiem ir vienkārši vājprāts. Ja var, tad nestrādājiet ar viņiem nekādā gadījumā.

K kucholay buchulay 07.06.2015

neko nesaprotu desmit gadus jau tur strādāju nekaa tamlīdzīga kas šeit aprakstīts nav piedzīvots, kopīgi atpūtas pasākumi alga vienmēr laikā darba kā vienmēr daudz