www.sudzibas.lv Greenpan Keramikas pannas

Greenpan - Keramikas pannas

Ja vien kādam nezinošam cilvēkam ir doma iegādāties labu pannu, kas tiešām nepiedeg, lūdzu, nepērciet Greenpan!!! Es, protams, kā jau vidusmēra cilvēks, uzķēros uz skaisto reklāmu, kas vēsta, ka ēdiens nekad nepiedeg un ir ļoti veselīgs. ("Mēs ražojam nepiedegošā pārklājuma pannas, kas ļauj Jums gatavot lieliskas maltītes.") Pašam kauns, ka uzķēros! Bet, ja nepamēģināsi - nezināsi. Ēdienu jau pašā pirmajā tasīšanas reizē - pankūkas, tā pierāva klāt, ka pat nomazgāt malas nevar vēl tagad! Nerunāsim par otro mēģinājumu uzcept kartupeļus bez eļļas un kur nu vēl uzcept olas! Murgs!!!
Man tiešām vajag labu pannu, kas nepierauj!!!

C

L Lelle Bez Matiem 23.04.2013

Sūdzības autor, tu pannā cepi ēdienus bez eļļas un sūdzies ka piedeg??? Rekur tevis paša norādītajā lapā, ir pannas lietošanas instrukcija: http://www.green-pan.lv/lv/lietoana-kopana-1431.htm
Vaina man liekas ir nevis pannā bet lietotājā!

Nandia 23.04.2013

Neviena panna neceps bez eļļas...NEKAD! Visas keramiskās pannas ir veidotas tā, lai tajās ātri uzkarsētos produkti, līdz ar to tie gatavojas ātrāk un nezaudē visus vitamīnus utt., bet eļai ir jābūt!!! IR jābūt!!! Neviens, kas reklamē šos produktus nesaka -cep bez eļļas!!!
Doma ir tajā, ka tu cept parastā pannā lej daudz vairāk eļļas, vai arī saņep mazu kārtiņu no pannas pārklājuma savā šķīvī, bet keramiskie trauki - ĀTRI UZKARSĒJAS UN GATAVOŠANAI IR VAJADZĪGI TIKAI PĀRIS PIELINI EĻĻAS! un kas nav mazāk svarīgi - UZ LIELAS UGUNS TĀPAT VISS PIEDEGS!!
Es jau kuro gadu lietoju keramiskos katlus, pannas un cepašpannas - viegli iesmērēju eļļas 3-4 pilienus pa visu pannu un ir super. .. cepešpannā vispār tikai tad, ja cepjas kas tāds, kas ir sausāks vai neizdod suliņu... Vajag, piedod, bet vnk mācēt kā pareizi darboties ar šīm lietām. Am, jā un nekādā gadījumā nelietot dzelzs instrumentus, labākais ir silikons vai plastmasa.. nu es domāju maisīšanai utt.