www.sudzibas.lv Greenfix SIA autoatslēdznieks

Greenfix SIA - autoatslēdznieks

Nekad neņemiet darbā cilvēku vārdā ANDREJS SAFONOVS, kas dzimis 10.06.1967. gadā.Sāka strādāt pie mums par autoatslēdznieku un apzaga.Sākās viss ar meliem un stāstiņiem par slimiem bērniem, mirušu sievu - nekā tamlīdzīga beigu beigās nebija. Mīl iedzert un piesavināties svešu mantu. Patīk lodāt pa uzņēmuma dokumentiem, datoru un slimība uz internetu. Esiet uzmanīgi, mēs neesam izrādās vienīgiem, kam tāda nelaime ar šo cilvēku.

S Serviss 11.07.2013

šobrīd identiska situācija ir notikusi arī servisa Rīgā - teksti, situācijas identiskas, šobrīd slēpjas. Ja kādam ir informācija, kur Andrejs Safonovs atrodas, lūdzam uzrakstiet komentāros. Ļoti gribās šo Andreju Safonovu atrast. Piesavinājās naudu, radīja zaudējumus!!!