www.sudzibas.lv Green Motion Krāpšana, slikts serviss, rupja attieksme pret klientu

Green Motion - Krāpšana, slikts serviss, rupja attieksme pret klientu

Rezervēju auto kompānijā Carflex/greenmotion, Vaučera Nr. Cf79Bc1B, firmai samaksājām 68,02 eur. Ierodoties Dubrovnikos, pēc dotā (ļoti aptuvenā) apraksta bija grūti atrast ofisu, kas atradās ārpus lidostas teritorijas, pāri šosejai. Mūs sagaidīja nelaipns vīrietis, neskatījās uz mūsu rezervācijas dokumentu. Pēc viņa sarunas ar otru darbinieku, varēju saprast, ka mūsu rezervētā auto nav. Jaunākais darbinieks atvēra datoru un sāka rēķināt, ka mums vēl jāpiemaksā 119, un vēl 45 par robežas šķērsošanu un vēl par kaut ko 58,14 eur, kopsummā mums vēl jāpiemaksā 222 eur. Mēs nebijām ar mieru, jo rezervācija neparedzēja papildus izdevumus, tāja iekļauts bija gan apdrošināšana, ceļu nodoklis, citi vietējie nodokļi utt. Mēs vēl saprotam, ka būtu jāpiemaksā par robežas šķērsošanu ar Melnkalni, bet, ka summa, kas jāpiemaksā, sasniegs 222 eur - ar to nebijām rēķinājušies. Rezultātā palikām bez mašīnas un par rezervāciju mums arī neviens naudu neatgrieza.