www.sudzibas.lv Green Motion Krāpšana, slikts serviss

Green Motion - Krāpšana, slikts serviss

Nomā paņemot automašīnu, pirmkārt dabūjām zemākas klases auto, teorētiski tāda paša izmēra kā pasūtījām (ir aizdomas, ka pasūtītās mašīnas viņiem vispār nav vai ir viena, bet visu laiku visiem iedod citas markas, bet ne par to stāsts) .
Stāsts kā visiem citiem, kuri šeit rakstījuši pirms manis - saņomot auto, tam jau bija uzskaitīti teju 10 bojājumi, aplūkojot auto, secinājām, ka tie ir tik niecīgi, ka jāpieliecas pie auto lai ieraudzītu par ko vispār ir runa.
Drošības naudu kompānija rezervē 800 eur apmērā, ja konstatēs bojājumus. Auto nepētījām, kad atdevām, jo zinājām, ka nekam neesam uzbraukuši un neko neesam noskrāpējuši. Atdodot auto, puisis arī manā klātbūtnē neko nepārbaudīja un nodošanas aktu neparakstījām (kā tas notiek citur pasaulē) . Paņēma atslēgas un viss. Dienu vēlāk es saņēmu e-pastu ar 4 bojājumiem un 705 eur rēķinu un linku uz failiem, kur ir bojājumi, bet attiecīgais links nestrādā, līdz ar to aplūkot es to nevaru. Tiesa gan tas mani nepārsteidza, jo redzēju cik niecīgi ir uzrādītie bojājumi iepriekš. Sanāk, ka ņemot auto green motion braukt ar to nedrīkst, auto ir jāatgriež jauns kā no salona, it kā tas nebūtu izmantots!
Tai pat laikā, ja jau no mums visiem iekasē - tad kādēļ tās švīkas vēl ir tur? Īsāk sakot ieksē nevis par reāliem bojājumiem, bet par auto lietošanu, jo nav iespējams no tik mazām skrambām izvairīties, uz ceļa mazie akmentiņi tādas var adīt, ar somiņu uz pleca pieskaroties auto tādas var radīt, vējš var uzpūst!

27.03.2019

Tu Turkey901 27.03.2019

Nevar jau bizness pastāvēt tikai no tās mazās nomas maksas par auto, visbiežāk neatgriež naudu, ja esi pārkāpis CSN, t.b. atļauto braukšanas ātrumu, kas ir atrunāts līgumā, tam seko līzi ar GPS, ja tas nenostrādā, tad ķeras klāt virsbūvei un skrambām, lai gan pašiem ir kasko un naudu ieliks sev kabatām, ja vispār labos, gan jau vēl vairākus citus izšakarēs ar drošības naudas neatgriešanu!

Ba Baiba Rozenberga 27.03.2019

Uzskaitītie nav bojājumi, tas ir dabiskais nolietojums no kā nevar izvairīties! Tos skrapejumus pat redzēt nevar, ja nepieliecas pie paša auto. Neko nelabo, jau izsniedza ar teju 10 "bojājumiem". Spriežot pēc visa, ko atradu atsauksmēs, tā ir atsrādāta shēma, visi gadījumi teju identiski manam.

Bomboklak 28.03.2019

Cilvēki mīļie, Jums joprojām nepielec, ka auto nomās Jūs nerezervējiet konkrētu automašīnu, bet izmērus un auto klasi!

Хороший севис. За 30 минут машину отпидарасили, блестит как бриллиант.