Green Motion - Krāpšana

Uzmanību, uzmanību!

Lūdzu uzmanieties īrejot automobili Green Motion Rīgā.
Pēc automobiļā īrēšanas laika man tika atsūtīta lapa ar 18 konstatētiem bojājumiem par kopējo summu 670 Eiro. Nododot automobiļi, neviens no firmas pārstaviem nebija to apskatījies. Es un mans vīrs esam ļoti uzmanīgi un rūpīgi autovaditāji. Mūsu īrēšanas laikā noīretais automobilis netika pat nemaz saskrāpēts. Šodien saņēmu rēkinu 670 Eiro apmērā. Arī manu aizsūtītu e-pastu firma vienkārši noignorēja. Lūgums nodot informāciju tālāk, lai citi cilvēki uzzinātu par firmas Green Motion krāpšanu.

Внимание, внимание!
Будте осторожны пользуясь услугами фирмы по пракату автомобилей Green Motion в Риге!
После того, как я вернула автомобиль обратно, фирма обнаружила 18 несуществующих повреждений на сумму 670 Евро. При возврате машины, она не была осмотрена представителем фирмы. Во время эксплуатации, автомобиль не был повреждён, либо поцарапан. Мною написанное элетронное письмо работникам фирмы было просто проигнорировано. Прошу сделать перепост, что бы другие узнали о воровостве фирмы Green Motion в Риге!

D

Komentāri (4)

Pievienojos šim brīdinājumam. Esam piedzīvojuši kaut ko līdzīgu ( kā smejies , summa - 670 eiro, tieši tāpat kā jums) Nepadodietes, ejiet uz Patērētāju aizsardzības biroju. Mēs turpinām cīnīites.

V VladsL 21.11.2017

Saņēmām no šīs firmas rēķinu par 605 eur par diviem skrāpējumiem! Esiet uzmanīgi, tie ir cilvēku krāpēji!

D Davids Dobenbergs 30.11.2017

Tā ir pilnīgākā krāpšana un teiksim dienesta ļaunprātīga izmantošana, tā kā tiek ieturēts depozīts, jeb paņemti klienta kartes dati, tad kompānija beigās var ieturēt bojājuma naudu.

Es vairākus gadus sadarbojos ar ļoti daudzām auto nomas kompānijām un neviena no kompānijām nekad nav iekasējusi naudu par maznozīmīgiem vai knapi pamanāmiem skrāpējumiem, pat par bojājumiem, ko rada akmentiņi, kad uzlido uz priekšējā pārsega vai bamperiem - NEVIENS NEIEKASĒ NEKĀDU SODA NAUDU. Šajā gadijumā kompānija nodarbojās vienkārši ar krāpšanu un tā jau ir sistēma, ja ir vairākas sūdzības.

Life_is_life 31.03.2018

Iesniegums polcija

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes