www.sudzibas.lv Green Clean Plus Pēc mazgāšanas atdeva saplēstu virs matracī

Green Clean Plus - Pēc mazgāšanas atdeva saplēstu virs matracī

Nodevu mazgāšanai savu virsmatraci (aptuveni pusotru gadu vecs, nav izgulēts vai savalkāts) dienā, kam saņēmu, virsmatracis bija pamatīgi iepakots plēvē, uz vietas atvērt nebija iespējams, jo pēc tam atvērtā veidā nevarētu aizgādāt mājās. Mājās atverot konstatēju, ka virsmatracis ir saplēsts, porolona daļa robotiem plēsumiem. Rakstīju e-pastu, lai paskaidro situāciju un kompensē zaudējumus-pievienoju bildi. Nākošā dienā man zvanīja tā paša pieņemšanas punkta Zolitūde darbiniece, atvainojās, ka uzreiz man tas netska pateikts, ka ir saplēsts, bet lietas, kas saskaroties ar ķermeņa šķidrumiem varot tikt bojātas (iedarbībā ar ķīmiju) , tas esot rakstīts noteikumos - nodevu gan uz parastu mazgāšanu. Un pirms nodošanas mani arī neviens par šo nebrīdināja. Pēc zvana pārlasīju noteikumus, protams, tur nekas par ķermeņa šķidrumiem netiek rakstīts. Rakstīju atkārtotu epastu uz kuru atbildi jau 2 nedēļas neesmu saņēmusi. Green clean izvairās no atbildes un nevēlas kompensēt zaudējumus! Nekādas informācijas kā sazināties ar vadību arī nav!