www.sudzibas.lv Green Clarity SIA Rēķina neapmaksa

Green Clarity SIA - Rēķina neapmaksa

SIA Green Clarity (www.laticrete.lv) vadītājs Genādijs Jakimenko pasūtīja lielu tulkojumu (600 EUR vērtībā), ko neapmaksāja. Pirms tam bija mazāki tulkošanas darbi, ko klients apmaksāja, tāpēc radās uzticamība, neņēmu avansu. Nekādā gadījumā nesniedziet pakalpojumu šai kompānijai bez 100% priekšapmaksas. Neapmaksāto tulkojumu klients tā arī nesaņēma, taču ko ar tekstu darīt tulkotājam...
Visa sarakste ir pieejama.
Veiktās darbības parāda atgūšanai: daudzreiz zvanīts un rakstīts vadītājam Genādijam Jakimenko, uz ko vadītājs vienmēr atbildēja: "drīz", "nākamnedēļ" u.tml. Viena gada laikā parādu atgūt nav izdevies.

V

Life_is_life 18.10.2018

Par kadu temu?

V Volodimirs 18.10.2018

Kas tieši - par kādu tēmu?

N Nikolaas 19.10.2018

Par tēmu: negriežos policijā, bet cenšos "izsist" savus parādus portālā.

V Volodimirs 19.10.2018

Vēlos brīdināt citus par šo uzņēmumu un personu. Manu parādu atgūt diez vai būs iespējams.