www.sudzibas.lv Grata SIA Atsakās izsniegt nomniekam busa Okta apdrošināšanu.

Grata SIA - Atsakās izsniegt nomniekam busa Okta apdrošināšanu.

SIA Jāņa Aldermaņa dārzniecība stādu piegādei divu mēnešu laikā izmantoja no SIA Grata nomātu busu. Pēc iekļūšanas sīkā rakstura satiksmes negadījumā (buss uz apļa ieslīdēja priekšā esošā mašīnā, kā rezultātā busa radiatoram nolūza stiprinājumi. Pats radiators necieta) sia grata darbinieki atteicās izsniegt busa okta apdrošināšanas datus saskaņotā paziņojuma izveidei, kaut gan to lūdza arī cietusī puse.
Agresīvā formā tika pieprasīta neadekvāti liela summa autobusa remontam.
Rezultātā dārzniecībai, kā 90 gados, ir jāsedz busa remonta izmaksas un cietušās puses mašīnas remonts. Ļoti iesaku visiem, kuri sadarbojās ar šo kompāniju, rūpīgi lasīt līgumu un pieprasīt nomāto mašīnu civiltiesisko apdrošināšanu.

M Mego izmeklētājs 21.06.2019

Tikai policija jo abpusējo taču var stādīt divi vaditaji ja nav skarta 3 personu manta šajā gadijumā īres buss pieder trešai personai

N Norma_Beits 03.01.2024

SIA Jāņa Aldermaņa dārzniecība varētu būt pēdējie, kas sūdzas par kādu citu, ņemot vērā, ka paši ir Teikas pretīgākais uzņēmums. Viņi dedzina atkritumus un indē visu dzīvojamo rajonu ar saviem dūmiem. Cilvēki apkārtējās mājās nevar normāli dzīvot un elpot, jo gaiss nepārtraukti smird.