www.sudzibas.lv Grandem Group SIA Nemāk uzrakstīt normāli uzdevu testa

Grandem Group SIA - Nemāk uzrakstīt normāli uzdevu testa

Labdien!

Izskatās, ka jums ir nepatīkama pieredze ar Grandem Group SIA, kura meklē programmētājus, bet neizturas atbilstoši profesionāli intervijas laikā. Ja esat satraukts par viņu nepietiekamu sapratni par it jomu vai par to, ka viņi tikai cenšas iegūt brīvu kodu, labi būtu pārdomāt, vai vēlaties turpināt sadarbību ar šo uzņēmumu. Ja uzņēmums nespēj nodrošināt pienācīgu interviju procesu vai saprast jūsu prasības, tas varētu būt zīme, ka tas nav piemērots darba vietai.

Varētu būt vērts izvērtēt citas darba iespējas, kurās jūs varētu justies labāk, un kur darba devēji ir profesionālāki un ciena jūsu laiku un prasmes. Lai jums veicas atrast labu darba vietu, kurā jūs varat attīstīties un iegūt pozitīvu darba pieredzi!

K