[email protected] Karīna Saņuka - Krāpšana

Iedeva saplīsušu mašīnu Crysler GrandVojager (nestrādāja apkures sistēm) un pēc CSDD mājas lapā tika atrasts, ka mašīnai ir trīs divnieki apskatē un mainīts mašīnas orģinālais nobraukums.Situāciju atrisināt neizdevās, mašīnas īpašnieks uzbruka un ar spēku ( sitot un fiziski ietekmējot) centās atņemt auto, lai nebūtu jāatgriež nauda. Pēc sarunas ar policiju nauda tika atgriezta.Iesaku izvariīties no [slēpt]@inbox.lv un KARĪNAS SAŅUKAS un viņas VĪRA, sākuma liekas labi cilvēki, bet ir krapēji.https://www.ss.lv/msg/lv/transport/transports-rent/minibuses/hxcbd.htmlSludinājums no kura izvairīties.

D

Y YoYo 26.01.2015

Nav saprotams, kāds sakars ir TA ar nestrādājošu salona apsildi.
Lai saprastu vai auto ir TA pat nav jāskatās CSDD mājas lapa, to redz pēc uzlīmes logā. Jūsu gadījumā auto ir ar defektiem, kuri jānovērš mēneša laikā un uzlīme ir ar melnu kvadrātu.
Principā Jūs varējāt šo automašīnu uzreiz izbrāķēt, jo Chryslers uz to brīdi, kad ņēmāt to nomā nebija tehniskā kārtībā un šajos laika apstākļos braukt ar "plikām" riepām - 2.nieks TA protokolā par protektora dziļumu nav prātīgākais lēmums pat ja ļoti vajag braukt. Arī piekarē ir konstatēti defekti.
Odometra rādijums gan ir otršķirīga problēma, jo Jūs taču līgumā neatrunājat cik auto drīkst būt nobraucis iepriekš. Jums ir svaŗīgi, lai viss darbotos un auto būtu ekspluatācijai derīgā stāvoklī.
No sūdzības arī nav saprotams kāpēc izveidojās situācija, ka izīrētājs mēģina mašīnu atņemt ar spēku???

zirgs_kamene 27.01.2015

satisku vinjus, sadosu kartigi cigani

L Loner 27.01.2015

Mani arī apkrāpa. Piedāvāju griezties policijā. Varam arī kopā, lai viņiem mazāk iespējas atteikt.

M Murkaburka2 22.08.2019

Mani arī apkrāpa 2016 gada! Policijai viss vienalga!attieksme briesmīga