Grand Prix - Krāpšana

Mīļie cilvēki neuzķeraties uz šo kaktu kantora rīkotajām "loterijām"! Tā ir plaša apmēra krāpniecība!
Nodarbojas ar cilvēka apmānīšu un beigās vēl muļķa pataisīšanu!

Īsumā par situāciju.
Atnāk tev vēstule ar loterijas piedāvājumiem, lai piedalītos loterijā tev jāpasūta preces no piedāvātā kataloga. Protams neko lētu tur neatradīsi, viss no 30-100eur.
Bet nu, labi... Iepatikās omītei galdauts pa 25,90 pasūta viss it kā kārtībā. Atnāk prece un te jau pirmā nepatīkamā atklāsme. Jāmaksā 31,50. Bet nu, labi, atnākusi ir ko tur vairs.
Bet atnākot mājās še tev otrs pārsteigums! Nekāda galdauta nav!

Omīte protams vīlusies. Zvanu viņiem uz ko jau atstrādāta atbilde - galdauts ir specpiedāvājums bet ja jau vēstuli atpakaļ nosūtījāt automātiski piekrītat grāmatas saņemšanai. Saku, ka nekā tāda tajā vēstule nav teikt, man vēstule tieši šobrīd ar kārtējo piedāvājumu rokā stāv. Bet tur jau iepriekš noslīpētas atrunas, turklāt tādā attieksmē un tonī, kas pauž "muļķi jūs vienkārši esat, neko paši nesaprotat".

Labi, lai aizrijas. Saku, lai neko vairs nepasūta tur un miers. Lai gan krāpnieciskais kantoris pat mēnesī pa divām vēstulē ar piedāvājumiem pamanās atsūtīt.

Bet še tev pensionāra maigā sirds. Piedāvājums pēc piedāvājuma un omīte atkal iekāro īpašo galdautiņu. Vēstule jau sastādīta, taisās jau atkal pasūtīt... Nē, nu, labi. Ja jau cilvēks tik ļoti grib, lai jau. Šoreiz pati visu kārtīgi pārbaudu, lai nekādas kļūmes, nekādu grāmatu un citu, atvainojos, sūdu.
Un šodien sūtījums klāt. Un atkal jau nauda jāsamaksā lielāka un še te, kāds "brīnums". Tur atkal grāmata! Zvanu šiem atkal, un atkal jau standarta noslīpētā atbilde - paši vainīgi!

Īsāk sakot, ja jūsu, vai jūsu vecāku, vecvecāku pastkastītēs nonāk vēstule no šī kaktu kantora - metiet to ārā! Neļaujiet apkrāp sev tuvos!

O ooskars ansons 21.11.2017
atsakos saņemt gultas pārklāja komplektu

Es Ansons Oskars atsakos saņemt Kenisington gultas pārklāja komplektu