" GRAMS " (pārtikas veikals Elizabetes/Antonijas stūrī) - Regulāri veca pārtika!

Jau gadiem gadās iepirkties piemājas pārtikas veikalā "GRAMS", un jāatzīst, ka neskatoties uz svaigi iegādātās vecas pārtikas atpakaļ nešanu utt. šajā citādi tik jaukajā mazajā veikaliņā produktu kvalitātes ziņā nekas nav mainījies...
Neuzskaitīšu VISU, ne tuvu, bet topā ir skābs piens (parasto pienu vispār tur nepērkam, jo maza iespēja, ka tas būs dzerams - pēdējo reizi pat "Lāse" bija sarūgusi, cik nu tas iespējams tik ķīmiskam pienam), sapelējuši saldie ēdieni, veci salātiņi... Nesaku, ka VISS ir vecs, bet DAUDZ par daudz kas. :) Domāju, veikalam jāpadomā par pienācīgiem uzglabāšanas apstākļiem, jo kā gan savādāk produkti ar spēkā esošu derīguma termiņu tik bieži saiet grīstē? Neticu, ka piegādātāji sazvērējušies. :D
Tagad ejam iepirkties uz "Būņām" (netāls veikals pie viesnīcas "Alberts" uz Dzirnavu ielas) - tur vēl NEKAS nav bijis jānes atpakaļ.
"GRAMS", savācieties! Cenas jums lielas, bet attieksme (pārtikas ziņā) bezatbildīga.

M meistars 02.03.2010

viemēr eju garām neesmu iepircies, domāju ka neko neesmu zaudējis :D