www.sudzibas.lv Grāmatvedības un finanšu koledža, grāmatvežiem Programma paredzēta jau strādājošiem šajā jomā

Grāmatvedības un finanšu koledža, grāmatvežiem - Programma paredzēta jau strādājošiem šajā jomā

Vēlos pabrīdināt tos, kas vēlas kļūt par grāmatvežiem... Piedāvātā "Grāmatvedības un finanšu koledžas" programma grāmatvežiem paredzēta jau strādājošiem šajā jomā, jo bez priekšzināšanām ir ļoti gūti izsekot vielai, kas tieši saistīta ar grāmatvedību, un par vielas neizpratni var saņemt vienīgi negatīvu uzmanību no M. Ķ. No pasniedzējas (M.Ķ.) puses sagaidāma pasniedzējam neatbilstoša attieksme - izteicieni jeb komentāri par dalību nodarbībās mēdz būt dzēlīgi. Citos mācību kursos, bet ne visos, sniegtā informācija ir ļoti vispusēja, jo, piemēram, ir priekšmeti, kas ir tikai vienu dienu (4 lekcijas no vietas) un tad ieskaite. Manuprāt, nekādu lielo izaugsmi nevar sasniegt ar tik ierobežotiem laika resursiem, jāņem vērā, ka mēnesī ir tikai 4 dienas, kad jāapmeklē studijas. Protams, viss atkarīgs no studenta, cik veismīgs būs mācību process, bet par 15 Ls dienā es vēlētos saņemt ko vērtīgāku.

N

N navsvarigi 17.05.2009

Ej projam, ja kas nepatik!

A AndronMc 18.05.2009

Ir jābūt arī diezgan nedapistam kuņasbērnam lai maksātu par tādiem kursiem.
Šitā laikam ir nākamā appisiena pakāpe aiz piramīdām.
Zinu Liepājā ir tāds kantoris kas māca kaukāus "grāmatvežus". Absolūts stulbums. Māca līdzīgi kā skolā (pie debīlajiem skolotājiem) diktātu rakstīt un plēš kārtīgas naudas par to.
Visus šos sūdus vajadzētu likvidēt.

. ........ 18.05.2009

Bet likvidēt vajadzētu sākot ar TEVI Andron Mc... Ja nezini par ko iet runa tad labāk paklusē nevis izrādi publiski savu stulbumu...

K krisis 20.05.2009

Pilnīgi piekrītu, un ne tikai pie šīs pasniedzējas pie citām arī...

O Olga 21.05.2009

Man ar šī skola nepatika - aizgāju var teikt uzreiz. Iestājos neklātienē, jo pati strādāju par menedžeri. Un tad tur sēž pus kurss - kundzes gados, kuras jau 20 gadus par grāmatvedēm strādā, un tad viņas tikai saka - jā, jā viss skaidrs, otra puse, tādas kā es - jaunas meitenes - neko nesaprotam, bet pasniedzejai vienalga, vienīgais ieteikums - sēžaties tuvāk, paskaidrošu, pat ja apsēdīsies - ne skaidros, bet uzbļaus - kā tu vari to nesaprast. Koroče tā arī aizgājām vesels puskurss, kuriem nav pieredzes grāmatvedībā. Un jā, visu laiku piezīmes - jūs te ka dumiķes, stulbenes utt. sēžat. Kā var būt, ka neko nesaprotat. Nevis saka formulas, kā izrēķināt, bet gan pasaka atbildes un paprasa - sakrīt vai nē. Tās vecās tik saka - sakrīt, sakrīt, un tad iet tālāk, ka mēs sakam, ka nesaprotam - nekā, ķip nedzird, neskaidro, visu ātri, ātri, nekādu formulu, nekā, tikai teorija. Kad gāju prom, atrunāja, teica, Jums tak labas atzīmes utt. Aha, labas, jo tu pati iedevi atbildes nodarbību pirms eksāmena, man tikai atlika iegaumēt. Patiecu uz atvadām - lai taču savu statistiku apkopo - pie viņiem paliek tikai tie, kas jau strādā par grāmatvežiem. Bet pati koledža ieinteresēta tikai tajā, lai maksā, bet kvalitātes nekādas.

L Līna 21.05.2009

Es pati mācos Grāmatvedības un Finanšu koledžā un esmu apmierināta ar visiem pasniedzējiem, kuri pasniedz lekcijas.
Jūsu zināšanai es arī esmu bez priekšzināšanām, ja pats gribi tad var visu iemācīties, un ja pasniedzējiem pajautā tad tie sniedz konsultāciju.

L Lauma 22.05.2009

Ja students ir ar kaut ko neapmierināts, tad, manuprāt, ir jādodas pie koledžas vadības un jārisina šis jautājums. Mūsu grupā arī bija problēmas ar vienu no pasniedzējām. Uzrakstījām koledžas vadībai iesniegumu ar lūgumu nomainīt pasniedzēju. Vadība bija ļoti atsaucīga - vairākkārtīgi nāca ar mums runāties, un nomainīja pasniedzēju, ar kuru grupi bija labāks kontakts. Arī tagad laiku pa laikam ienāk pie mums un apvaicājas par to kā mums iet, vai esam ar visu apmierināti.
Varu piebilst tikai to, ka pašam arī kaut kas jādara, nevis jāgaida, kamēr "ielies ar karti mutē". Lai iegūtu augstāko izglītību ir arī jāmācās, un ne tikai auditorijā, bet arī pašam patstāvīgi.

K KATRĪNE 25.05.2009

Nu ko lai saka, palasīju komentārus - daļēji piekrītu. Par pasniedzēju M.Ķ. nu gan nav taisnība, jo viņa ir viena no labākajām pasniedzējām. Vienmēr ir gatava paskaidrot - ja kāds nesaprot. Grāmatvedību pie viņas var iemācīties arī nepraktizējošs grāmatvedis. Olgai gribu teikt, ka grāmatvedība nesastāv no plikām formulām, bet gan ļoti daudz ir atkarīgs no loģiskās domāšanas un likumdošanas zināšanas.

Savukārt pilnīgi pretējo var teikt par statistikas pasniedzēju A.S. Tāda sajūta ka šī pasniedzēja studentus uzskata par pilnīgiem analfabētiem(kuriem pat paskaidrot neko nav vērts). Izskatās ka šai pasniedzējai ir ļoti svarīgi demonstrēt studentiem savu pārākumu (cik daudz formulu un terminu viņa zin). Taču ja kāds arī atļaujas palūgt lai paskaidro sīkāk, jo nesaprot, lūgums tiek ignorēts. Īsāk runājot - uzvedās kā pasaules valdniece. Ļoti interesanta ir pasniedzējas pieeja darbu novērtējumiem. Līdz šim nav skaidrs, kā cilvēki var matemātiku nokārtot sekmīgi (no 6 līdz pat 9 - pie šīs pašas pasniedzējas), bet statistikā pat uz 4 nevelk. Ar vienu vārdu sakot " kā būtu, ja būtu", tāds ir statistkas princips - spēlēties ar skaitļiem.

Labus vārdus gribu veltīt arī I.S.(finanses un kredīts); L.K.(mikroekonomika);A.M.(uzņēmējdarbība); L.M.(menedžments); R.E.(tiesības)utt.

N N 26.05.2009

es nepiekritišu, ka tikai praktizējošiem grāmatvežiem...
pati iestājos uzreiz pēc skolas... jā, sākumā bija grūti, neko nesapratu, likās murgs... bet tad sāku lasīt likumus, papildliteratūru un nāca apgaismība... :)
lielākoties pasniedzēji pasniedz saprotamā valodā, ja kko īsti neziāju, jautāju un saņēmu korektu atbildi...
un NAV SVAGĪGI - nav ko stāties neklātienē, ja pati ne sūda nevēlies darit. Neklātiene jau ir domāta tādiem, kuriem jau vai nu ir zināšanas, vai kuri gatavi paši patstāvīgi mācīties.

V velta 29.05.2009

Es arī mācos šajā koledžā, man ir darba pieredze grāmatvedībā (3 gadi).
Gribu aizstāvēt pasniedzēju M.Ķ.
Ja pati paīstam negribat mācīties, tad tajā nevainojiet pasniedzēju. Man traucē izteiktās nevietā replikas sarunāšanās savā starpā lekcijas laikā. es labāk gribu dzirdēt lektora teikto. MĶ pasniedz labi saprotami, ja tikai visiem stundentiem pašiem gribas ko iemācīties, sliktu grāmatvedības pasniedzēju vēl neesat satikuši, ir arī tādi pasniedzēji, kuri liek tikai pildīt testus un atzīmes izliek labas un saka, lai paši palasot kādu literatūru, beidzot saņemam diplomu, bet sākot strādāt izrādās, ka dzīvē viss ir savādāk - ne tuvu tam, ko mācīja. M.Ķ. lekcijās vēl daudz ko iemācos no jauna, tas nekas ka esmu jau kādu gadu nostrādājusi, bet tā ir grāmatvedība ko lieto praksē.
Nezinu, kurš vēl raksta sūdzības par pasniedzējiem, bet gribētos lai parakstoties zem sūdzības raksta savu vārdu nevis no visa kursa vārdā to iesniedz.

K Kristyna 10.06.2009

Man liekas, ka pasniedzēji ir normāli- nav ne vainas gan M.Ķ. gan A.S., taču mani tracina tas, ka mums 1.kursa "grāmatvežiem" ieteica iegādāties grāmatu, kuru izdevusi GFK "Teorija un prakse" 1.daļa par 15 Ls. Kļūdas pilna grāmata - nezinu, vai no šīs grāmatas nepraktizējošs grāmatvedis vai students, kuram nav šī pieredze var kaut ko jēdzīgu iemācīties? Grāmatu it kā ieteica, bet tālāk jau nav varianti, jo lekcijās strādā tikai ar šo grāmatu un mājas darbus arī uzdod tikai pēc šīs grāmatas.

A Alina 16.06.2009

Учусь на 1-ом курсе колледжа. Выбрала именно этот колледж т.к: 1- очень большое количество часов отведено именно бухгалтерскому учету; 2-е шла слушать конкретных преподавателей.
Книгу купили почти все студенты. Да, там есть опечатки, но нам преподаватель сразу указывает на эти ошибки, а иногда и говорит, что они есть и нам самим их нужно найти. Мне удобно учиться по книге, т.к. иногда пропускаю лекции и могу сама все решить, а потом сверить с однокурсниками.
Вот только не могу понять, почему преподаватели в русских группах никогда (или очень редко) отпускают студентов раньше лекций? Я так понимаю, что в латышских группах - нормально заканчивать лекции на 1 час раньше. Не знаю, что там в латышских группах происходит, но нам преподаватели дают материал для самостоятельного изучения и мы его потом уже на лекции проверяем. Да и однокурсники мне помогают, т.к. я сама не работаю бухгалтером и мне сложно, но теперь уже появилась какая-то уверенность в собственных силах.
Нам так сразу сказали, что оценить собственные знания и все то хорошее, что есть в книге, мы сможем только после окончания колледжа и при наличии опыта в бухгалтерском учете.
А от выпускников колледжа знаю, что они свои лекции по финансовой бухгалтерии и налогам не выбрасывают до сих пор.

E Es 31.08.2010

Brīdinu visus jaunos studentus, ka Grāmatvedības un finanšu koledža visticamāk drīz bankrotēs!

V Vita 07.09.2010

Jā jāa... Bankrotēs.. kā tad! No kurienes tāda informācija?

P pasiedzejs 09.11.2012

Piebiedrojos kā pārstāvis no paniedēju vidus.. Koleža tiešām drīz bankrotēs.