www.sudzibas.lv Grāmatvede AS "Land Real Estate" Grāmatvedes nekompetence un rupjība

Grāmatvede AS "Land Real Estate" - Grāmatvedes nekompetence un rupjība

Šobrīd AS "Land Real Estate", kas reģistrēta Tukumā un nodarbojas ar nekustamajiem īpašumiem arī Rīgā, strādā ļoti rupja un nekomopetenta grāmatvede, kuras vārdu nav iespējams uzzināt. LAikam Līga, bet varu kļūdīties. Mainoties uzņēmuma vadībai, viņa, cik noprotams, arī var būt ieradusies šā gada jūnijā, neiedziļinoties no Kalna ielas 13 īres tiesību laušanas rezultātā izliktās personas Vienošanās dokumenta saturā un nekonstatējot kļūdas, viņam nezinot, iesniegusi VID paziņojumu ar kodu 2021 un tagad VID vajā cilvēku, kuram bija cita informācija par šo summu, jo faktiski par tādām, cik inspektoru un grāmatvežu, tik viedokļu. Vienošanās dokumentā ir rupjas kļūdas - t.i. ir uzrādīts cita uzņēmuma reģistrācijas numurs, nekā Land Real Estate, kā arī tas neatbilst Civillikumam - par pienākumu maksāt nodokli pie summas nekas nav norādīts, līdz ar to Puse ir maldināta un kā tāds dokuments atzīstams pēc Civillikuma 1440.panta par spēkā neesošu. Līdz ar to šī persona ir pilnā pašdarbībā iesniegusi paziņojumu, ar ko nodara kaitējumu izliktajai personai. Mēginot kaut ko noskaidrot telefoniski, atbild, ka cits numurs esot drukas kļūda un uzņēmumam nekas par nodokli neesot jāsaka. Tālāk saruna norisinājās ar klausules nomešanu. Ja kādam piesakās darbā grāmatvede no AS"LAnd Real Estate", kas strādājusi šajā periodā, neņemiet darbā, var būt tikai milzu nepatikšanas.

K