www.sudzibas.lv Grāfa Auto SIA Neadekvāts darba devējs

Grāfa Auto SIA - Neadekvāts darba devējs

Neieteiktu sadarbību ar šo kompāniju.

Firmā strādā vai nu alkoholiķi, kuri iedomājas ka ir nopirkuši tevi kā preci, vai arī nekompetenti pajoliņi, kuri strādā pa radu līniju, bet adekvāti nu nav.

Ja rodas jebkādas problēmas, tad vainīgs vienmēr šoferis, piemēram arī tad, kad nav plānojuši reisu, ievērojot svētkus valstī.

Šefs ir pārliecināts ka piemēram ar adr var neievērot svētku braukšanas aizliegumus un pie kājas ko Saka auto transporta direkcijā.

Visas vienošanās arī ir tukši salmi. Melo no vietas. Algu rēķina kā pašam ienāk prātā, visu laiku jāseko.

Uz telefona zvaniem var neatbildēt vai ja atbild, tad ir neadekvātā stāvoklī, dzer kā lopi.
Dokumentāciju nezin un nepārvalda, informāciju dod nepārbaudītu.
Kad ej prom, tad apvainojas ka negribi pie viņiem strādāt un cenšas visādi ieriebt, raksta visādus melus tīmeklī kā atsauci.

Darba sludinājumi faktiski nepazūd no interneta, tātad, pieņemu ka daudzi ilgi negrib tur strādāt.

O

I Ivo Tarvans 21.05.2022

Darbinieks, kas ielika sūdzību, uzņēmumam radija zaudējumus variāku tūkstošu apmērā, kas tiks pierādīts tiesas ceļā. Žēl, ka šādi saiti atļauj likt tādas sūdzības un tekstus publiskā vidē. Lai ielitku sūdzību - viņai jābūt argumentētai un pierādītai ar faktiem.