GPSserviss.lv - Krāpšana

Darba vajadzībām nopirku no šī ""tirgoņa""android sistēmas autonavigatoru "" xgody (ķīnas ražojums) smagajiem auto " lai strādātu es. Taču šis Normunds jau iepriekš bija ""noslaucījis "" standartinstalāciju un ar lielu gudrības pārākuma apziņu ""uzlicis " uz navigatora savas ""superkreisās kartes"" un līdz ar to sava stulbuma pēc izkropļojis navigatora pamatprogrmmatūru—
braucot - tikko sāk skanēt balss brīdinājumi, ekrāns paliek tumšs. Un tagad iedomājieties antverpeni—kur pamatīga satiksme un navigatora palīdzība vajadzīga visu laiku—tas paliek tumšs un tu neredzi kā un kur braukt.. ! Vairākas reizes šī iemesla dēļ iekūlos nepatikšanās. Arī sodu tiku maksājis.
Kad pārskaities zvanīju šim mērkaķim - - tirgonim un prasīju naudu atpakaļ... Šis ķēms pateica, ka tā tas nenotiks, jo arī šim neviens neko atpakaļ nedošot. Par šo auto navigatoru samaksāju 85 eu. Lai gan šie ierīci pirku 27.01.22, jautājums aktuāls joprojām! Prece pat nebija brāķis, tā bija apzināti sabojāta un iesmērēta. Nepērciet no šī (cenzēts) neko, lai gan viņa reklāmas par Gps navigatoriem smagajiem atrodas visur.

Papildināts Vitalijs 04.05.2022

Šis Normunds darbojas Liepājā ,Bērzu ielā 10--www.GPSserviss.lv
telefons +37129268336
Un pie tam čekus ari neiedomājas piedāvāt .
Tirgojas ar ""kreisajām ""IGo Primo kartēm un uzdod tas par super/puper

V

H Haralds Melnarājs 06.07.2022

Šādiem smerdeļiem ar ķieģeli ...