www.sudzibas.lv GP Loģistika Inese Šastilovska(ex Zīriņa)

GP Loģistika - Inese Šastilovska(ex Zīriņa)

Strādāju šajā firmā, bet nu jau vairs nestrādāju. Ir pāgājušas tikai 15 dienas, nu ko- varbūt sākt visu pēc kārtas?
Sākums stipri ''rožains''- pats arī samērā biju apmierināts ar darbu un kolēģiem un ar ''solīto samaksu'', bet tad sākās....
Pēkšņi, jau gatavojoties vakarā doties uz kārtējo naktsmaiņu, saņēmu zvanu no vienas šīs firmas darbinieces, kas nav mana tiešā priekšniece, ka esmu atlaists. Biju galīgā neizpratnē, jo šorīt atstājot darba vietu nekas tāds vēl par to neliecināja (kaut gan kā vēlāk uz papīra ieraudzīju, ka jau biju atbrīvots iepriekšējā dienā- un es vēl viņu labā nostrādāju veselu nakti). Tā taču ir ļoti ''izdevīgi'' firmai! Nu vai kāds negrib šādā veidā pavadīt nakti?
Un tas jau vēl nav viss.
TURPINĀJUMĀ:
1. Pašrocīgi labots darba grafiks no vadītājas puses (Inese Šastilovska).-ierodoties darba vietā, lai noskaidrotu situāciju kādēļ esmu atbrīvots- konstatēju: darba grafikā ir laboti mani atzīmējumi par ierašanos darbā, tātad viņa bija izlabojusi, ka es neesmu ieradies darbā( kaut gan biju ieradies darbā un atzīmējies grafikā, apskatot grafiku konstatēju, ka maniem atzīmējumiem ir pārrakstīts pāri , ka neesmu bijis). To bija izdarījusi pati vadītāja Inese Šastilovska.
2.Neskatīšanās patiesībai acīs-melošana (Inese Šastilovska) - izplata dažādas nepatiesas baumas par manis atbrīvošanas iemesliem. Acīm redzot šajā firmā iet kā ''Tirgus laukumā''- zemāk stāvošie darbinieki var vadītājai (Inese Šastilovska) stāstīt, ko vien grib- viņa kā vadītāja neuzskata par vajadzīgu pārbaudīt konkrētus faktus un pārliecināties par to patiesumu.
3.Algu solīja lielāko daļu saņemt uz konta un pārējo aploksnē, bet par šīm nostrādātajām dienām neesmu saņēmis ne uz konta ne aploksnē.

Nezinu kā šī sieviete (Inese Šastilovska) par tik nekorektu darbu ir ieguvusi šo amatu, caur gultu vai savādāk , spriediet paši!

G