Gote Tak - Krāpšana

Vēlētos jūs pabrīdināt par firmu "Gote Tak", uzmanieties ar tādu cilvēku, kā Edgars Veigulis!
Strādāsiet Zviedrijā, solīs zelta kalnus, bet aizbrauksiet uz Zviedriju, gulēsiet noliktavās, strādāsiet bez līguma un saņemsiet grašus 5€/h. Un beigās jums nepārskaitīs ne centu un lai nejustos viņš vainīgs, vēl jūs apmelos...
Šādi varoņi pasaules jāzina!

E

N Noboby 13.08.2019

Tā notiek ar lētticīgiem latviešiem kuri dara darbu nejautājot darba līgumu vispirms. Ja izbrauc no Latvijas, vienmēr jautā līgumu vispirms, jo tur papīri kaut ko nozīmē. Otrs silts ieteikums, ja vēlies strādāt ārpus LV, no latviešiem turies pa gabalu. Mazāk nervus bendēsi, no pieredzes saku

E Ev ev 15.08.2019

Edgars

E Ev ev 15.08.2019

Andrim Moricam pirmkārt maksāja 9 eur stundā, tas ir viens, otrkārt viņš ir apzadzis savus darba biedrus, par ko jau ir iesniegums policijā, trškārt viņš atbrauca uz pārbaudes laiku un noturējās nepilnu mēnesi pa kuru viņam bij samaksāts, ir palicis atlikums kuru viņam jāizmaksā, bet jāgaida taču algas diena kura ir vienreiz mēnesī, un par nepatiesu ziņu izplatīšanu protams ir ieaniegums tur kur vaig.

O Olafs Pulks 22.09.2022

Edgars Veigulis, kurš no Latvijas ir aizlaidies, jo ticis sodīts par krāpnieciskām darbībām! Ņēmis mašīnas uz līzingu, nelegāli šrotos tās izjaucis. Pēc tiesas lēmumiem vismaz 5. cilvēki Latvijā gaida naudu par Tav neģēlībām. Te man viss skaidrs, ka turpina apkrāpt cilvēkus citur…

V veiguliskrapnieks 05.01.2024

Edgars Veigulis šobrīd turpina savu krāpniecību, tikai šobrīd "savu biznesu" attīstot Francijā, kā transfēra kompānija - Alpine Cab and Carry. Vervē latviešu, solot un katru dienu aizbildinoties ko citu.
Liels palīgs cilvēku vervēšanā un nelegālajā nodarbinātībā ir Vilnis Cīrulis, kā galvenā kontaktpersona, kā Edgars sauc brigadieris.
Kā arī viņa dēls Reinis Veigulis.
Paši dzīvo - Abondance (Francija), bet ir dzīvoklis arī Bonnevaux, kure ir necilvēcīgi apstākļi.
Visu piesedz tas Vilnis, kā arī Dimārs Kazainis.