LV RU
www.sudzibas.lv Gors darba organizācija

Gors - darba organizācija

Nezinu pat, vai kādreiz vēl iegriezīsimies "Gorā",ja nu vienīgi tur koncertēs kāds superiecienīts mākslinieks,kura nebūs nekur citur.Izskatās,ka ēka ir uzcelta jauna un moderna,taču cilvēki ir palikuši tie paši vecie,kuru darbībā ir jaušams caur caurēm provinciālisms un nedomāšana par klientu pirmām kārtām.Ik uz soļa var sastapties ar neērtībām,kas krājoties rada vēlēšanos neatgriezties tur vispār.Pirmā liek vilties automašīnu stāvvieta,kas ir par mazu,lai nodrošinātu visu apmeklētāju vajadzības.Otrs pārbaudījums ir garderobe,kur mēteļus nododot,pirms pasākuma ir viena tante,veidojot garu rindu,pēc kuras apmeklētājs var saņemt no zāles uzraudzēm pārmetumu ,ka nevajag kavēties.Savukārt pasākumam beidzoties,tās pašas uzraudzes nāk garderobes tantei talkā,haotiski skraidot pa visiem nodalījumiem,neievērojot katra apkalpošanas sektoru un neregulējot apmeklētāju plūsmu,t.i.,lai atbilstoši numuriņam katrs stāvētu vajadzīgajā sektorā. Tadejādi radot haotisku apkalpošanu un kavēšanos.Nākamais pārbaudījums var izrādīties rindu neatbilstība biļetē un reālajā situācijā.Ja,piemēram,esat nopirkuši vietu 5.rindā,nu kuras jūsuprāt, ir labāka redzamība,tad realitātē varat sēdēt 2.rindā,jo numerāciju konkrētajā pasākumā ir sadomājuši veikt sākot ar 4.rindu.Tad nu atkal seko vilšanās,ka ar mazu bērnu sēdēt ir galīgi neērti,jo rindas ir novietotas pārāk tuvu skatuvei,un priekšā ir lielas apskaņošanas kastes.Arī ielaišanu zālē pirms pasākuma varētu veikt laicīgāk,nevis īsi pirms paša pasākuma,radot kavēšanos gan sēdvietu ieņemšanā,gan lai pasākums sāktos savlaicīgi.Nākamā vilšanās ir kino apmeklējums,kurš atrodas Gorā.Viens pārdevējs(!) apkalpo garo kino apmeklētāju rindu,izsniedzot gan biļetes,gan ēdamlietas.Un tas ,ka kino seanss aizkavējas par 15 min.,tā esot norma,un tas,ka cilvēki dažreiz pat stāv stundu pēc biļetēm,tas arī esot šeit tā iegājies.Sāku analizēt,varbūt tās ir manas subjektīvās sajūtas un es te pārāk "piekasos" visam?Taču apkārt arī ir neapmierinātie,sevišķi tie,kam līdzi ir mazi bērni un kuri nogurst no lielās gaidīšanas un tā,ka viss arī šeit sākas ar kavēšanos.Kļūst neapmierināts arī apkalpojošais personāls no neapmierināto apmeklētāju pretenzijām.Bet varbūt Gora vadībai tomēr derētu pamācīties kādos tamlīdzīgu uzņēmumu vadīšanas un menedžēšanas kursos,kas nodrošina raitu un kvalitatīvu darbu,kā arī izglītot personālu saskarsmē ar klientiem,lai nodrošinātu patīkamu un pozitīvu gaisotni.Jā,nolēmu uzrakstīt šo atsauksmi,jo bija sakrājies pārāk daudz...

S

Vairāk sūdzības par Gors

Komentāri (1)

D dusmiga 17.11.2019

Es dzīvoju 50 km no Rēzeknes un 2019. gada 17. novembrī vēlējos noskatīties visos TV kanālos, radio un afišās plaši izreklamēto latviešu filmu "Dvēseļu putenis". Tā kā šis ir patriotu mēnesis utt., pašsaprotami, ka vēlējos noskatīties pašmāju kino darbu, kas parāda mūsu tautas vēsturi. Tā kā neesmu Rēzekniete, grasījos biļeti nopirkt internetā, bet saskāros ar ļoti nepatīkamu faktu, ka TEHNISKU IEMESLU DĒĻ, BIĻETES INTERNETĀ BIĻETES IEGĀDĀTIES NEVAR. Tā kā man nav ne draugu, ne paziņu Rēzeknē, kam palūgt nopirkt biļeti, braukt ar cerību, ka tikšu pie biļetes uz vietas, negribējās.
Kāpēc tad tiek piedāvāts šāds pakalpojums - iegādāties biļetes internetā, ja tas netiek nodrošināts. Starp citu, esmu internetā pirkusi biļetes uz kinoteātriem Rīgā, un nekādu problēmu nav bijis. Lauku cilvēki un attālāk dzīvojošie Latgalē jau atkal tiek apdalīti.
Nekad neesmu Latgales vēstniecībā Gors bijusi, bet saskaroties ar šādām problēmām, arī pazūd vēlēšanās to apmeklēt. Saprotu, ka augstāk rakstītā sūdzība ir patiesa.
Iesaku pievērst uzmanību Gors organizatoriem tehniskām problēmām, un tikai tad daudzināt, cik mums te ir skaisti un attīstīti, ja pat tik daudz nevar, kā biļešu pārdošanu internetā nodrošināt tādā patriotiskā mēnesī.
Ja nevarat nodrošināt kvalitāti, tad neslavējiet, ka mums ir tas un tas. Tas ir smieklīgi un apkaunojoši,

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes