www.sudzibas.lv Goodprice.lv Pārdod nekvalitatīvus TV

Goodprice.lv - Pārdod nekvalitatīvus TV

Pirms kāda laika iegādājos Samsung 42 collu TV, kurš salūza. TV vērtībā izvēlējos citu. Iegādājos ar nelielu piemaksu LG 50 collu TV, kuram pēc apmēram viena gada pazuda attēls, aizvedu atkal uz garantijas remontu, kur tika nomainītas diodes (jāatzīmē ka šie abi TV skaitījās Jauni!). TV strādāja vēl aptuveni četrus mēnešus, kad šī problēma atkal atkārtojās, bet garantija jau bija beigusies. Aizvedu uz servisu, kur teica, ka, lai salabotu pilnībā jāmaksā 150 EUR. NEIESAKU nevienam šo veikalu, jo acīmredzot viņi pārdod defektīvus TV. Skopais maksā divreiz!

T Tong Po 26.08.2016

Sūdzība kā sūdzība. Smieklīgi tik tāds autora pieņēmums: "acīmredzot viņi pārdod defektīvus TV".
Baigie speci tur strādā - ja reiz prot tā saķīmiķot, ka iekārta nostrādā gadu mēnešus un salūzt! :) Un interesanti, nez kur ir preču piegādātāji, kas pārdot jaunas iekārtas, kurām zināms, ka būs defekts pēc gada. Un tad ir super ģeniālie latvijas servisu meistari, kas salabo preci uz 4 mēnešiem. :D

Starp citu, garantija uz jaunu preci ir 2 gadi vismaz. kaut kas nav riktīgi ar termiņiem, ja jau tev pēc gada un četriem mēnešiem kastei vairs nav garantijas.