Good Stay Eiropa Hotel - Slikts Serviss

Eiropa hotel burvīgajos apartamentos mēs ar vīru nolēmām svinēt kāzas, precīzāk sakot tikai pabarot viesus (uzturējāmies restorāna teritorijā tikai no 18: 00-22: 30) . Man kā līgavai savā skaistākajā dienā sajūsmināja viss, ja neskaita uzturēšanos eiropā, viesi arī nebija apmierināti. Sākotnēji mums apsolīja vairākas norobežotas parkinga vietas, lai viesiem būtu kur atstāt savus auto, rezultāts - nekas nebija noorganizēts, pat tie, kas tomēr dabūja brīvu vietiņu, pēc personāla lūguma viņiem nācās pārdzīt savus auto uz attālāku jūras ielas galu.
Otrā ''laža'' no personāla bija nespēja atrast nevienu vāzi gandrīz stundas garumā, atklāti sakot nabaga izslāpušās puķes un nabaga meiteņu nogurušās rokas no ziedu klēpjiem.
Trešais punkts - karstais ēdiens tika pasniegts ar novēlošanos un daudziem viesiem tikai burtiski izrauti šķīvji ar aukstajām uzkodām, tiešām, kamēr cilvēki ēda, šķīvji tika atņemti, gribētos zināt kādā bedrē šie viesmīļi tika apmācīti?
Ceturtais. Mums bija noruna ar viesnīcas ''bosieni'', ka restorāna jumts, kas sastāv tikai no stikla, tiks nomazgāts un atsegts no žalūzijām, protams, tas netika izdarīts, labi vien ir, jo tie stikli izskatījās nemazgāti kopš viesnīcas restaurācijas.
Piektais. Ejot ar savu māsu uz labierīcībām pati savām ausīm dzirdēju no viesmīļa diezgan skaļu: ''atkal tās divas uz tualeti aizvilkās''.
Sestais. Mums kā jaunajam pārim nācās savu pirmo laulības nakti pavadīt mājās, jo mums netika atrasts neviens brīvs numuriņš, lai gan viesnīcai bija akcija - rīkojot kāzu banketu un sasniedzot 40eur par personu jaunajam pārim tiek dāvināts šampānietis un izdekorēts numuriņš,... Kā jau teicu, mēs palikām mājās...
Ja jūs vēlaties lieliski pavadīt banketu, neizvēlaties lūdzu hotel eiropa, tās bija briesmīgas galvas sāpes. Sagatavošanās jau radīja biežu diskomfortu dēļ vīzdegunīgās attieksmes un rezultāts bija nepieņemams, ēdiens arī nevienu nesajūsmināja, smalki ēdienu nosaukumi, bet izrādās vien gurķi, burkāni un siļķe galdā. Briesmīgi korķu naudas izdevumi, lai gan arī bija noruna, ka korķu nauda atceļās, sasniedzot šos te 40 eur no deguna, bet nē, viss, ko jūs sarunājiet var beigās izrādīties kā tukša runa un jūs paliksiet muļķa lomā un būsiem samaksājuši lielu naudu par praktiski neko.