Good Life SIA - Bezkaunība

Ja, arī es iekritu par 2 detektoriem 37.50 eur. Ar tādu uzteicienu ka viņi man ir obligāti jāņem jo ir pieņemts likums, vai ari ugunsdzēsēji man var piemerot naudas sodu. Tas bija 2019 gada aprīlī. Pēc pirkuma no gudrāka cilvēka uzzināju ļoti būtisku starpību pieņemts likums un likums spēkā. Kā paņēmu tos detektorus un tik zvanās nemitīgi līdz šodienai un vel no citiem kantoriem zvanās. Droši vien pārdod ne tikai preces, bet arī mūsu kontaktinformāciju. Neiekrītiet cilvēki! Manipulē šitie šarlatāni gudri un viltīgi. Zinu ka jūs paši "Goog Life" arī lasāt sūdzības. Malači. Bet es vairs jūsu piedāvājumos "Good Life" vairs neiekritīšu. Jāstrādā godīgi a ne ar viltu. Ir sens vecs teiciens, ko sēsi, to pļausi''.