Good Life Investments - krapsanas!!

Sveiki! ir rugta pieredze sakara ar sho itkaa ''firmu'' neiesaku, nevienam atsaukties uz shiem ss.lv ievietotiem sludinajumiem!, jo tas ko uz vietas sola, nav ticams! sola zelta kalnus, tachu taja pat laikaa, vispar nedod nekadu parliecibu par uzneemumu kaa taadu! nostradajot tur apmeram 2nedelas, un redzot kas un kaa.. mute palika valjaa! kaartejais kreisais kantoris, ar ''direktoru'' prieksgalaa, kurs nespej pats parspljaut luupu!!! NEIESAKU IELAISTIES!!

J Janis 08.03.2011

Jaa, ar sho kreiso kantori naacies sastapties ne reizi vien, jo reklamejas ss.lv kaa nu var, un atlasa cilvekus kaa seenes, un tieshi ta arii ir, piesola, ka alga buus uuber laba, tachu galaa tur nekaa nav! kad menesi nostradajis esi(kaa es), tad sac rekjinat vai maz celjaa bij verts braukt, jo praktiski par to - neko nesanem!!! kauns!!

K Kristaps R. 23.03.2011

Sveiki, diemžēl tā noteikti tas nav, pats strādāju jau vairāk kā divus mēnešus un esmu ļoti apmierināts.
Ja kāds neseņam pietiekami labu attalgojumu, tas ir tikai paša vainas pēc, jo sēžot un kasot dibenu(atvainojos par izteicienu) nekāda spožā alga arī nesanāks. Jo attalgojuma sistēma ir tiešām pozitīva un stimulējoša.

Jau iespējams nojaušu kurš ir šo sūdzību iniciātors, bet saulīt, ko gan tu sagaidīji, ja 80 % no darba laika pavadi nestrādājot, skraidot apkārt, kā arī traucējot citiem strādāt???

Un kapēc slēpies aiz izdomātiem segvārdiem?

O O 06.09.2011

Viss ok ar konkrēto kantori, kā klients esmu apmierināts.

Tērēts 08.10.2012

b

Tērēts 08.10.2012

Tas ir tas pats uzņēmums www.tvshop-izpārdošana.lv un ja klients grib atgriezt preci, tur nevienu nevar sazvanīt, tāpēc droši zvaniet pašam kungam- priekšniekam Otoi Šleieram t. 22004751
Cilvēki mocās un nevar nekādi no tiem mēsliem tikt vaļā, jo mājas lapā norādītais telefons neatbild.

G gunga 13.11.2012

Nopirku tvaika slotu. Atveda tikai pēc apm. mēneša. Darbojās 10 min. pēc tam apdedzināja man rokas, jo tvaiks nāca ārā ne pa tiem caurumiem, kur domāts. Zvanīju firmai 3 reizes ar mēneša starplaiku, katrreiz sola mainīt, vienreiz vest uz labošanu. Nekas vairāk arī nenotiek. Pilnīga bezatbildība pret klientu par savu preci!