www.sudzibas.lv Golden Gaz SIA Nepareizi uzstādā gāzes iekārtas

Golden Gaz SIA - Nepareizi uzstādā gāzes iekārtas

Sveiki, gribu padalīties info.Tātad sekojoši:1. nopirku vw golf IV no nīderlandes atdzītu, kam tika veikta pārbūve Goldengaz (pats autoplacis no kura pirku bija aizvedis)2. Gāzes iekārta tika uzstādīta, un iedota garantija, tikai neviena čeka, tikai cedele ar zīmogu un piefiksētajiem km rādītājiem, lapā atzīmēts, ka ik pēc 10 000km pie viņiem jāveic apkopa (filtru maiņa), vai arī garantija max darbojas 30 000km.Pēc 10 000km, kad nopirku no plača auto aizvedu uz gāzes apkopi, pieņēma džeks, kkādā netīrā smirdīgā pusgarāžā, likās bomži turpat nakšņo, izlieta eļļa, viss samests utt... Labi aizvedu, saku apkope, šis saka 40 jevro (kā jau krievi saka), es saku, a vajag paskatīties vai viss ok, un vai viss darbojas, šis labi, attaisa kapotu, noskrūvē vienu filtru, saka pielaid, aiziet līdz balonam, saka izslēdz pielaid, pēctam pieliek, pie gāzes vadības kompja kabeli un uz savu laptopu, 2 min paskatās, saka viss ok, 40 jevro.Paprasīju, cik maksā balonu ielikt rezerves riteņa vietā (man vecais balons un ir bagāžniekā), džeks pateica 250-350€, man acis kubā. (rīgā citā servisā man par to teica būs ap 150€).Labi samaksāju, aizbraucu, likās ka kautkas nav labi... sapratu, ka vairs uz šejieni nebraukšu sūds pa garantiju.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Aizbraucu uz citu servisu kur džeks bija mācījies vācijā par gāzes iekārtu likšanu, man konstatēja:1. ieliktas lētākās sprauslas-gāzes inžektori-sarkanā krāsā (max nobraukums ar viņām drīkst būt 15 000km), un tās gāzes sprauslas ar lieliem caurumiem, kas paredzētas 2.5l motoriem, a man motors tikai 1.6, tas russian people no jelgavas man par to neko nepateica, ka būs jāmaina... 2. spiediens no balona uz gāzes reduktori bija 4 reizes lielāks nekā vajag būt3. gāzes kompja-smadzenes bija radījušas 12 kļūdas (nepareizi noregulēta gāzes iekārta), dēļ šīs problēmas vēlāk TA nevarēju atgāzes iziet, jo pārsniedza normu 2 reizes.kad bija jelgavā likta gāzes iekārta man ēda gāzi 5.50€ - 6.50€(sastrēgumos) uz 100km, tagad man ēd 4.66€-5.50€ (sastrēgumos), kopš citā servisā noregulēju gāzes iekārtu.īsāk sakot, tas džeks tajā goldengaz vai nu liek lietotas detaļas, vai arī pats nesaprot ko dara... vai taisa baigo biznesu... darat ko gribat, btt lai pie tāda goldengaz džeka liktu gāzes iekārtu, ir jābūt tramvaja durvīs iespiestam.

L lunards 12.05.2015

vai trolejbusā iespeistie arī var pie viņa vērsties vai tikai tramvajā?

L latvijasdarbabirza 02.06.2015

stulbenni esat vai .Gazes balona nevar but vairak spiediena neka tas tu ir

L latvijasdarbabirza 02.06.2015

cik saprot tu esi no daždam citam iekartam taisijs vien iekart .Ko tad tu loh brinies.bacoks no vien reduktor no otr .nekad tev ta iekart lidz galam nestradas.

L latvijasdarbabirza 02.06.2015

uz kur servisu tu aizbrauc kur tas muziks bij macijes vacija ?