www.sudzibas.lv Gold Beauty Sliktais darbs

Gold Beauty - Sliktais darbs

Добрый день, дамы!!!хочу поделиться своими впечатлениями от посещения салона красоты и здоровья 24 К или как теперь они называються Gold beauty. мой телефон оставила моя хорошая знакомая, которая стала клиенткой этой фирмы. поговорив с ней по телефону и поняв, что она осталась довольна процедурой и результатом, а так же диагностикой я тоже решила пойти.пришла. приветливо встретили, угостили кофе. на процедуру провела молоденькая девушка, которая целый час завуалированно рассказывала мне как мне просто необходимо прям с сегодняшнего дня начать решать свои УЖАСНЫЕ проблемы. для полной убедительности меня позвали в кабинет на диагностику кожи лица. и тут началось... женщина с красивым именем ЛОРЕНА, 20 минут рассказывала мне как МЫ тут подтянем, а тут уберем женщине, которая сделала пластическую операцию в клинике у Юршевича около года назад :) за своим лицом я ухаживаю в лучших салонах и лучшими средствами!!! и такие вещи как купероз просто не могут появиться! и морщин в мои 40 больше чем нормы на 80% у меня быть просто не может! выслушав все эти ляпы меня повели назад в кабинет, где доделали мне процедуру. такого не профессионализма от человека в белом халате я не ожидала!!! скажу только одно, у меня на лице действительно есть проблема, но о ней не было сказано не слова!!!P.S. не плохой центр, но если моя знакомая стала клиенткой после такой диагностики мне ее искренне жаль....буду надеяться, что у них на 6 этаже действительно сидят специалисты, умеющие распознать проблемы.24 K/SIA "MP Latvija/ Skaistuma Centrs “Gold Beauty”

I

J JanaB 07.12.2015

Mana pieredze par šo salonu ir visnotaļ laba. Man piezvanīja no salona un pateica ka krustmeita esot man uzdāvinājusi apmeklējumu sejas procedūrai. Ierados salonā laicīgi, atmosfēra salonā bij patīkama. Procedūra bij nozīmēta uz pl.17.00, viss notika laicīgi. Uz procedūru mani uzaicināja Alina, kura izrādīja laipnību, mūsu saruna un procedūra noritēja nepiespiestā vieglā gaisotnē, kas mani patīkami pārsteidza. Es tikai varu pateikties Alinai par viņas labestību, cilvēcīgumu un man veltīto uzmanību un sarunu. Atvadījāmies it kā būtu jau senas paziņas.
Kas attiecas uz pašu procedūras rezultātu, tad izdzirdot ka kosmētikas sastāvā ir nāves jūras sastāvdaļa, sapratu ka nu droši vien šī kosmētika nebūs man piemērota, bet nu kas zin? ir pagājuši n-tie gadi kopš es biju mēģinājusi lietot krēmu kura satāvā ir nāves jūras sastāvdaļa. Pēc procedūras sapratu, ka varētu būt tā ka nekas ar manu sejas struktūru nav mainījies un ka man šī kosmētika tomēr nederēs un es nepiekritu līguma parakstīšanai, protams ka man mēģināja iestāstīt ka man to vajag, un piedāvāja bonusus, kas ir tikai pašsaprotami no menedžeres puses. Bet? es nekļūdījos, jo nākošā dienā man bij tādi paši simptomi kā kādreiz mēģinot lietot krēmu, proti, rītā vaigi bij apsārtuši un raupji, sajūta it kā būtu sadzelūšas nātres. Tādējādi ķārtējo reizi pārliecinājos ka man kosmētiskie līdzekļi kuru sastāvā nāves jūras daļiņas neder un viss. Katrs mēs esam citāds. Pieļauju, ja es būtu parakstījusi līgumu uzreiz, tad gan būtu problēmas to lauzt. Vai tas ir pareizi kad tūlīt pēc procedūras uzspiež parakstīt līgumu? Domāju ka nē? Tur arī rodas tās problēmas abām pusēm. Būtu vismaz dienu jāļauj vērtējumam. Jo ne katram un ne uzreiz viss ir redzams, kā jau minēju, katrs mēs esam uz šīs zemītes nācis citāds. Kas vienam der, otram varbūt neder. Mēs nevaram visi būt vienādi.
Un vēlreiz paldies Alinai. Janīna

P purvs 21.12.2015

Pilnīgi noteikti neiesaku. Kad lieku saprast, ka neko šodien nepirkšu, procedūra vispār netiek veikta. Pamatojums - tiek konstatēta "alerģija" :) Velti iztērēts laiks, personīgā kontaktinformācija un piesārņota galva ar nevērtīgu informāciju