www.sudzibas.lv Gold and Pearls service Krāpšana, nelikumīga darbība

Golden and Pearls Service SIA - Krāpšana, nelikumīga darbība

Mūsu uzņēmumā diezgan regulāri ierodas SIA "Golden and Pearls Service" pārstāvji, piedāvajot pirkt juvelierizstrādājumus un bižutēriju. Par preces nopirkšanu nekādu maksajuma čeku viņi neizsniedz, dažreiz, pēc īpaša pieprasījuma iedod VID nereģistrētu maksājuma dokumentu. Vēlāk izrādās, ka pārdotā un nopirktā prece ir nekvlitatīva, faktiski brāķis. Naudu mēs nevaram atgūt, jo mums nav pienācīgu darījumu apliecinošu dokumentu, turklāt pēc viņu norādītās adreses Rīga, Kr.Barona ielā 109 šādu uzņēmumu nav izdevies atrast, kā arī mūsu nosūtītās pretenzijas tiek atgrieztas atpakaļ. Tīrākā krāpniecība un prettiesiskas darbības!!! Šeit darbs policijai un Valsts ieņemumu dienestam.

K

C critical thinker 12.11.2016

un kāpēc tad pirkāt?

M Macc 14.11.2016

Juridiskā adrese : Rīga, Anniņmuižas iela 4-66, LV-1029

Jā, tur ir viņu pulcēšanās vieta :D.

O OlgaKa 15.11.2016

Очень странно слышать о них такое. Много лет уже являюсь их клиенткой, ничего кроме хорошего не могу о них сказать. Очень красивая и качественная продукция. Приветливые и обходительные девушки. Если вдруг какие-то вопросы всегда стараются уладить и помочь. Даже было, что по неаккуратности зацепилась и понадобился ремонт кольцу, отнесла к ним- все сделали! Всегда оставляют сопроводительный документ с контактами, каждый раз давали визитки с телефонами, у меня их уже несколько. Может вы потеряли контакты. Я могу вам выслать в личном сообщении.