www.sudzibas.lv GODVIL restorāns Negodīgs uzņēmums + apšaubāma apkalpošana

GODVIL restorāns - Negodīgs uzņēmums + apšaubāma apkalpošana

Atsauksmes par GODVIL restorāns

Iegādājos kuponu caur portālu atlaizuklubs.lv - jau iepriekš lūdzu, lai atsūta ēdienkarti, lai var saprast restorāna cenas un dāvanu kartes/kupona iespējas.
Ierodoties restorānā, cenas jau bija mainījušas. Konkrētas cenas pieaugums - vairāk kā 60%!!! Uzskatu, ka tā ir klaja nekaunība.

Tas vēl nav viss - pustukšā restorānā uz pasūtījumu jāgaida ilgu laiku, telpās ir auksts, apkalpotāja uzvedas pilnīgi neadekvāti... Nu, ko tur vēl piebilst.

V

T ToV 15.02.2011

Ja jau dzīvē tev viss notiek pēc atlaižu sistēmas, arī nāve un zārks ierēķināts ar atlaidēm?

F fd 16.02.2011

Kam konkrēti tāda cena bija pieaugusi? Gatavojos drīzumā tur iet, negribu nepatīkamu šoku piedzīvot

> >Fd 16.02.2011

Neiesaku sushi ar avokado (vecs) vai tos, kuros izmantots gurkjis, ja vien gurkju miza dikti patiik. Var jau but, ka uz vietas gatavotie ir labaki, bet lidznjemshanai tikai ar olu un tigjergarneli bija garshigi. Ja njemat uz majam, labak sojas merci veikalaa noperciet, lidzi dod ljoti minimali.