Go3 aplikācija LG televizorā - Slikts serviss

Aplikācija uzkaras- lai skatītis Go3 piedāvāto saturu, katru reizi aplikācija ir jāinstalē no jauna- tā teikt vienreiz lietojamā aplikācija un jāpieslēdzas. Un problēma noteikti NAV interneta pieslēgumā, jo kamēr neslēdz ārā TV, viss strādā burvīgi- ir tikai viena problēma- to nedrīkst slēgt ārā, jo tad jābeic pārintalācijas process un tā katru dienu.
Go3 darbinieki ir ļoti neatsaucīgi- maļ vienu un to pašu par pingiem (kuri netraucē skatīties Netflix filmas 4k kvalitātē un kuri netraucē skatīties to pašu Go3 katru reizi, kad ieinstalē go3 un neslēdz ārā TV). Nu jau kuro reizi nodod info tehniskajai daļai un ar to visa komunikācija no viņu puses beidzas!
Televizors LG ir jauns modelis, visi atjaininājumi veikti.
Ar dziļu pārliecību par sliktu servisu, neiesaku!

J jonnydeep 26.04.2021

Iesaku nopirkt Xiaomi Mi Box S un nebūs nekādu problēmu. Man bija līdzīgas problēmas ar Samsung televizoru. Smart Tv ir viena problēma, ka tiem nav Android operētājsistēmas, tāpēc daudz kas bremzējās vai gļuko